Hiszpania

Kraj słońca, morza, dobrej zabawy. Bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava - Dzikie Wybrzeże - jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.  Lloret de Mar to niewątpliwie stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. w ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

Lloret de Mar

To doskonałe miejsce na wakacje dla turystów spragnionych słońca i niezapomnianej przygody. Popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny Aquapark przyciągają tu duże ilości turystów. Piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Mniej zatłoczone i przytulniejsze plaże to Sa Boadella i Santa Cristina. Kurort turystyczny, stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. Prócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera.

Pineda de Mar

Niewielka miejscowość wypoczynkowa położona ok. 55 km od Barcelony, na wybrzeżu Costa del Maresme, u podnóża wzgórz Montenagre. Można znaleźć tu wszystko, co potrzebne jest do przyjemnego wypoczynku: piaszczystą plażę, błękitną, czystą wodę, dyskoteki, nocne kluby i kawiarnie, sympatyczną atmosferę i ciekawe okolice do zwiedzania.

 

              

 

Każdy turysta jest ubezpieczony w SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. 

  • Koszty Leczenia 10000 EUR
  • Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków 15000 PLN
  • Bagaż 800 PLN

Ubezpieczenie jest rozszerzone o choroby przewlekłe i nowotworowe oraz koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami.

Dodatkowo zalecamy zabranie ze sobą karty EKUZ (karta wyrabiana jest bezpłatnie w placówce NFZ)

Leczenie w przypadku zachorowania na COVID - 19 

W przypadku zachorowania na wczasach leczenie odbywa się na koszt firmy ubezpieczeniowej.

Kwarantanna za granicą

W przypadku kwarantanny klient nie jest obciążony kosztami ewentualnej kwarantanny. Każdy hotel, z którym współpracuje nasze biuro jest przygotowany na taką ewentualność i posiada przeznaczone do tego pokoje. 

Dla chętnych:

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej - dodatkowo płatne 4,9% wartości imprezy ( ubezpieczenie od kosztów rezygnacji obejmuje nagłe zachorowanie Ubezpieczonego na Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami. Potwierdzonego diagnozą medyczną);

Umowa ubezpieczenia może być zawarta w terminie najpóźniej do 7 dni od daty zawarcia umowy lub dokonania pierwszej opłaty. W przypadku, gdy do rozpoczęcia imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, umowę ubezpieczenia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy.

Informacje przejazd autokarem

 

Autokar

Miejsca w autokarze przydzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń i wskazywane są przez pilota. Każdemu uczestnikowi przysługuje jedno miejsce. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego miejsca w autokarze (jeśli są dostępne) informacje na temat kosztów dostępne są w Biurze Podróży Selva Tour. 

Bagaż

Ilość bagażu na osobę ograniczona jest do jednej walizki lub torby podróżnej maksymalni do 20 kg. oraz niedużego bagażu podręcznego. W autokarze nie ma możliwości dopłacić za nadbagaż, w takim przypadku obsługa odmówi zabrania dodatkowej walizki bądź torby. Bagaże oddawane do luku bagażowego w autokarach powinny być podpisane oraz oznaczone w sposób umożliwiający ich identyfikację właścicielowi w celu zapobiegania pomyłką.

Transport

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w trakcie przejazdu z przyczyn niezależnych od biura.
Na trasach dojazdowych przejazd odbywa się różnymi środkami transportu, samochodem osobowym, mikrobusem, autokarem turystycznym. Z możliwością kilku przesiadek.
Na trasie przejazdu z Polski do miejsca docelowego za granicą postoje są wyznaczane przez obsługę autokaru co 3-4 godziny (jeśli autokar w danym czasie nie będzie mógł się zatrzymać czas może się wydłużyć).

Zbiórka

Prosimy o bezwzględne przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Godziny podawane w rozkładach jazdy są godzinami odjazdu autokaru z miejsca podstawienia. Biuro zastrzega sobie możliwość zmiany godzin oraz miejsca wyjazdu.

Bezpieczeństwo podczas podróży

w autokarze obowiązuje zakaz palenia wyborów tytoniowych, papierosów elektrycznych oraz spożywania alkoholu, bądź innych środków odurzających, obsługa autokaru może odmówić zabrania na pokład osoby nietrzeźwej, w każdym z środków transportu prosimy o bezwzględne zapinanie pasów bezpieczeństwa.

Informacje dojazd własny

 

Voucher

Jest wysyłany na 72 godziny przed wyjazdem na adres email. Na voucherze są dane i adres hotelu oraz informacja o godzinie zameldowania - wymeldowania.