+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Budapeszt Na Bogato

Budapeszt

Stolica Węgier, położona w północnej części kraju nad Dunajem. Jest niewątpliwie perełką architektury sięgającej czasów starożytnych, średniowiecza, okupacji Tureckiej i złotego wieku Węgier. Reprezentuje również większość europejskich stylów. To piękne miasto pełne zabytków, kawiarni i restauracji, które oferują wspaniałą kuchnie Węgierską. Szentendre to małe miasteczko z barokowym rynkiem w kształcie trójkąta z wąskimi, krętymi uliczkami, licznymi placami i kolorowymi domami.

Wyżywienie

HB – śniadania i obiadokolacje. W tym 1 obiadokolacja w centrum Budapesztu przy lampce wina i  1 uroczysta obiadokolacja przy „muzyce na żywo”.

Cena zawiera

  • transport klimatyzowanym autokarem, opłaty drogowe/parkingowe;
  • 2 noclegi w Hotelu Karin*** w Budapeszcie (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami);
  • 2 śniadania w formie bufetu, 2 obiadokolacje w tym 1 w centrum Budapesztu przy lampce wina 1 uroczysta przy „muzyce na żywo”;
  • opieka pilota i przewodnika podczas wycieczki;
  • bilety wstępu Bazyliki św. Stefana,  Muzeum Marcepanu oraz rejs statkiem po Dunaju;
  • ubezpieczenie KL (10 000 euro), NNW (15 000 pln) i bagaż (800 pln), ubezpieczenie obejmuje choroby przewlekłe;
  • obowiązkową składkę na TFG (+10 zł/os.).

Uwaga!

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

1 dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych. Przejazd do Szentendre – spacer po pięknych, krętych uliczkach miasteczka, zobaczymy m.in. najstarszy na Węgrzech zegar słoneczny, Cerkiew Belgradzką, zwiedzimy Muzeum Marcepanu. Następnie przejazd w okolice Budapesztu, obiadokolacja w restauracji w centrum miasta lub bliskiej okolicy. Przejazd od hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Węgier, m.in. Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – bajkowa budowla położona wśród drzew, Pomnik Anonymusa. Park Miejski. Następnie przejazd autokarem reprezentacyjną aleją Budapesztu – Andrassyego. Przejście pod Bazylikę św. Stefana – zwiedzanie wnętrza, spacer ulicą Vaci – główny deptak handlowy miasta, czas wolny. Przejście pod piękny Parlament, popołudniowy rejs statkiem wycieczkowym po Dunaju. W późnych godzinach popołudniowych wjazd na Wzgórze Gellerta – podziwianie niesamowitej panoramy Budapesztu. Powrót do hotelu, czas wolny. Powrót w okolice centrum – obiadokolacja w uroczystej formie przy „muzyce na żywo”. Przejazd do hotelu na nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na  Wzgórze Zamkowe – fontanna króla Macieja, kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski. Następnie Hala Targowa – czas wolny na zakup pamiątek. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną, w trakcie przejazdu przerwa na obiad na terenie Słowacji (płatny we własnym zakresie – nieobowiązkowy). Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Wiedeń - Bratysław

Wycieczka objazdowa
 02.05-04.05.2019r.
Wyjazd potwierdzony

2 noce
2 noce

Praga

Wycieczka objazdowa
 09.11-11.11.2019r.
Autokar

2 noce
2 noce

Budapeszt

Wycieczka objazdowa

 15.08-17.08.2019r.

Autokar

2 noce
2 noce

Włochy w pigułce

Wycieczka objazdowa
 30.04-05.05.2019r.
Wyjazd potwierdzony

3 noce
3 noce

Wilno- Kowno - Troki

Wycieczka objazdowa
 13.09-15.09.2019r.
Autokar

2 noce
2 noce

Berlin - Poczdam

Wycieczka objazdowa

 02.05-04.05.2019r.

Autokar

2 noce
2 noce