+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Budapeszt – Zakole Dunaju – Eger

Kraj

Węgry to kraj o niepowtarzalnej atmosferze. Piękne zabytki malownicze krajobrazy i kuchnia Węgierska, która dodaje temu Państwu pikanterii. Znajdziemy tu wiele atrakcyjnych i wartych uwagi miejsc. Niewątpliwie najbardziej popularnym jest Budapeszt ale podróży przez Zakole Dunaju zaskoczy nas swoimi walorami przyrodniczymi i specyficznymi cechami kultury narodowej.

Cena zawiera

 • transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX,
 • 3 noclegi w hotelu*** w Budapeszcie (pokoje 2,3 os. z łazienkami),
 • 3 śniadania w formie bufetu,
 • opiekę pilota,
 • realizację programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż,
 • składkę na TFG – 10 zł.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu oraz usługi lokalnych przewodników ok. 7500 HUF/os.,
 • 3 obiadokolacji + 150 zł/os.,
 • dopłaty do pokoju 1 os. + 150  zł/os.,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości imprezy (dla chętnych).

Uwaga!

Możliwość rezerwacji pierwszego lub drugiego dnia zwiedzania rejsu statkiem wycieczkowym po Dunaju w cenie ok. 9 EUR/os. (min. ilość chętnych to 30 osób).

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

 

1 Dzień

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta, m.in.  Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – „bajkowa budowla” położona wśród drzew, Pomnik Anonymusa, Park Miejski. Następnie przejazd autokarem reprezentacyjną aleją Budapesztu – Andrassyego. Przejście pod Bazylikę św. Stefana – zwiedzanie wnętrza, spacer ulicą Vaci, Parlament. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 Dzień

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do centrum, dalsze zwiedzanie miasta, m.in. Wyspa Małgorzaty, spacer – ruiny kościoła Franciszkanów, ruiny kościoła i klasztoru Dominikanek, wieża ciśnień, ogród japoński. Przejazd na Wzgórze Zamkowe – fontanna króla Macieja, kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski. Następnie Wzgórze Gellerta, z którego rozpościera się piękna panorama stolicy Węgier. Powrót do hotelu, nocleg.

3 Dzień

Śniadanie. Przejazd do Esztergom, zwiedzanie miasteczka, m.in. Bazylika oraz Zamek Arpadów z zewnątrz. Przejazd do Wyszehradu – ruiny Pałacu Króla Macieja oraz piękna panorama doliny Dunaju z Ruin Zamku, Wieża Salomona z zewnątrz. Następnie Szentendre –  spacer po pięknych, krętych uliczkach miasteczka, zobaczymy, m.in. najstarszy na Węgrzech zegar słoneczny, Cerkiew Belgradzką, zwiedzimy Muzeum Marcepanu. Powrót do hotelu, nocleg.

4 Dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu.  Przejazd do Egeru –  spacer po zabytkowej części miasta, m.in. Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów, wizyta w Dolinie Pięknej Pani. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Przejazd Bułgaria S

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę
PlaceholderPlaceholder

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę

Obóz młodzieżowy

PARYŻ – stolica Francji, centrum euro
za osobę

Przejazd Bułgaria S

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę
PlaceholderPlaceholder

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę

Obóz młodzieżowy

PARYŻ – stolica Francji, centrum euro
za osobę

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera