+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 08:00 - 18:00, sob. 10:00 - 14:00

Bułgaria Słoneczny Brzeg Hotel Camelot****

 ATUTY

 • przestronne pokoje i apartamenty
 • różnorodne animacje
 • przyjazny dla rodzin
 • dobra lokalizacja

Hotel Camelot***/****

Hotel położony jest w Słonecznym Brzegu, jednym z największych bułgarskich kurortów, w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego i zabytkowego Nesebyru. Miejscowość wypoczynkowa oferuje bogatą infrastrukturę turystyczną. Znajdują się tam liczne restauracje, puby, sklepy i stragany z pamiątkami, parki rozrywki oraz aquaparki. Na miłośników nocnego szaleństwa czekają kluby nocne, salony gier oraz kasyna. Zakwaterowanie w przestronnych, nowocześnie urządzonych apartamentach i pokojach typu studio 2, 3, 4 – osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), balkon, telewizję satelitarną oraz klimatyzację w cenie.

Do dyspozycji gości

W Hotelu Camelot goście mają do dyspozycji  recepcję czynną całą dobę, sejf w recepcji (dodatkowo płatny), restaurację, punkt wymiany walut, duży basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, kino letnie na powietrzu.

Plaża

Wspaniała, piaszczysta plaża osłonięta wydmami, w odległości ok. 450 m od hotelu. Szeroka, bardzo dobrze zagospodarowana o długości ok. 10 km z łagodnym wejściem do morza. Została uhonorowana tytułem Błękitnej Flagi za czystość wody i piasku. Leżaki i parasole dodatkowo płatne (leżak ok. 10 BGN/dzień, parasol ok. 10 BGN/dzień).

Wyżywienie

All Inclusive Light – śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu w restauracji, przekąski w ciągu dnia, do kolacji lampka wina lub piwo (do wyboru), woda dostępna przez cały dzień.

Cena zawiera

 • 9 noclegów w Hotelu Camelot ***/****,
 • wyżywienie All Inclusive Light,
 • transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX (wc, video, klimatyzacja),
 • opiekę pilota podczas przejazdu,
 • opiekę rezydenta,
 • ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN oraz bagaż 800 PLN (obejmuje choroby przewlekłe),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.,
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych,
 • dopłat za wyjazdy z poszczególnych miast (patrz rozkład jazdy),
 • opłaty klimatycznej (obowiązkowo płatnej na miejscu rezydentowi w dniu przyjazdu) osoba dorosła 10 EUR/pobyt, dziecko poniżej 12 lat 5 EUR/pobyt.

Dodatkowo płatne (Dla chętnych):

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 4,3 % ceny imprezy.

UWAGA

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty,
 • zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

 

Sozopol – Ropotamo – Pomorie – Burgas

Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania klasztoru Św. Jerzego w Pomorie, gdzie po dzień dzisiejszy mieszkają mnisi zajmujący się m.in. lokalnym wyrobem rakiji, którą można podczas wyjazdu u nich nabyć. Następnie udamy się do parku krajobrazowego rzeki Ropotamo, gdzie podczas relaksującego rejsu „bułgarską Amazonką” będziemy mieli okazję podziwiać ptactwo wodne oraz żółwie znajdujące się w okolicznym rezerwacie. Zobaczymy również Sozopol, jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. Podczas spaceru z przewodnikiem będziemy mieli okazję podziwiać pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich. Po obiedzie przewidziany jest czas wolny na zakup pamiątek, dżemu figowego lub charakterystycznych dla tego regionu wyrobów różanych. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Burgas, typowej metropolii miejskiej na krótki shopping. Cena ok. 30 EUR (w cenie obiad).

Błoto i solanki

Naturalne spa i kąpiele lecznicze. To jest coś czego każdy, a zwłaszcza panie, spróbować w Bułgarii powinien. Zabieramy Państwa w okolice miasta Burgas, gdzie znajdują się ogromne i płytkie zbiorniki z bogatą w minerały glebą (chlorek sodu, magnez, wapń, siarka, jod i inne), do których dopuszczana jest woda morska. Tworzy to specyficzne kąpieliska nazwane lokalnie „ługami”. Parująca woda pozostawia w błocie sól, a ta z kolei, po połączeniu się z glebą, daje cudowny, mocny eliksir dla naszej skóry, kości i ciała. Zbawienną podobno moc mają również kąpiele w basenach błotnych. Natarcie się czarnym błotem przynosi wiele korzyści naszemu organizmowi i jest niczym innym, jak naturalną kuracją sanatoryjną, czy jak kto woli, zabiegiem SPA.

Dla zdrowia:

 • zmniejsza obrzęki i łagodzi ból, ma działanie bakteriobójcze,
 • leczy przewlekłe zapalenia stawów, ścięgien i mięśni,
 • działa leczniczo po zwichnięciach i złamaniach, łagodzi schorzenia kręgosłupa.

Dla ciała:

 • doskonały i naturalny peeling,
 • skóra pozostaje miękka i gładka jak aksamit,
 • relaks i odprężenie.

Cena ok. 15 EUR, napój w cenie (pakiet: 3 wyjazdy 30 euro).

Warna z delfinarium

Warna to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jej letnią stolicą. Największy w kraju port, starówka, park nadmorski, delfinarium, centra handlowe. Program wycieczki obejmuje m.in. pokazy popisów delfinów jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkać można również w północnych wodach Morza Czarnego. Zobaczymy również Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, drugą co do wielkości świątynię w całej Bułgarii i najbardziej charakterystyczny zabytek miasta. Ponadto w programie zwiedzanie oddalonego o 15 km od Warny
monastyru Aładża – zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach. W trakcie zwiedzania czas wolny i obiad. Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie).

Wieczór bułgarski

Ciekawym sposobem na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury może być między innymi udział w wieczorze bułgarskim. Na wzgórzach Starej Płaniny, w urządzonej w stylu ludowym restauracji, odbędzie się nasz regionalny wieczór. Przywitani zostaniemy chlebem i solą oraz kieliszkiem rakiji.
Będziemy uczestnikami bogatego programu folklorystycznego, między innymi pokazu śpiewu i tańców. Występy zakończy wspólny z turystami korowód bałkańskiego tańca horo. Gwoździem programu będą nestinaria, czyli pokaz tańca gołymi stopami na rozżarzonych węglach. Podczas wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość ulepienia własnoręcznie glinianych naczyń oraz przymierzenia tradycyjnych bułgarskich strojów ludowych. W cenie imprezy jest wino z beczek bez ograniczeń oraz napoje bezalkoholowe. Serwowane będą potrawy kuchni bułgarskiej. Bułgarski wieczór to: świetna zabawa, pyszne jedzenie, tradycyjne trunki i niezapomniane wspomnienia!!!
Cena ok. 25 EUR.

Stambuł 1-dniowy

„Tam, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem”. Jednodniowa wycieczka do dawnego Konstantynopola to doskonała okazja do posmakowania odrobiny Orientu. W programie zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejście pod Hagię Sophię, Pałac Top Kapi.
Przejazd panoramiczny autokarem przez Most Bosforski na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta, gdzie podziwiać będziemy wspaniałą panoramę Stambułu. Ponadto przewidziane jest zwiedzanie fabryki skóry z możliwością zakupu wyrobów skórzanych. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję skosztować tradycyjnej tureckiej kuchni, a także zrobić zakupy na Wielkim Bazarze. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze.
Cena ok. 65 EUR + wiza turecka zakupiona indywidualnie przez Internet 15 EUR.

Stambuł 2-dniowy

Dwudniowa wycieczka do Stambułu to doskonała wyprawa dla tych, którzy chcą zobaczyć magiczne miasto, z piękną historią, zachwycającą architekturą i niezliczoną liczbą meczetów. W programie zwiedzanie m.in: Błękitny Meczet, Hipodrom, Hagia Sophia, czyli dawny kościół Mądrości Bożej (zwiedzanie wnętrza dodatkowo płatne), pałac sułtanów Top Kapi. Ponadto przejazd autokarem na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta oraz zwiedzanie fabryki skóry. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję skosztować tradycyjnej tureckiej kuchni, a także zrobić zakupy na Wielkim Bazarze. Zakwaterowanie w samym centrum historycznej części miasta
pozwoli nam na łatwe przemieszczanie się do interesujących nas miejsc.
Cena ok. 85 EUR + wiza turecka zakupiona indywidualnie przez Internet 15 EUR.

Jeep Safari

Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego gór Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Odwiedzimy bułgarską wioskę z zachowaną starą zabudową sprzed 300 lat. Zażyjemy również orzeźwiającej kąpieli w malowniczym wodospadzie nad rzeką Weleka. Na koniec wycieczki posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i będziemy uczestnikami pokazu folklorystycznego.
Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie).

Tattoo Boat Sun & Fun Cruise

Kapitalna impreza na statku dla całych rodzin. Podczas rejsu oprócz animacji dla dzieci (po-
kaz piracki i magiczny) będziemy mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach, skosztować
bułgarskich potraw, popływać w morzu oraznopalać się na pokładzie statku. Serwowane
będą non-stop napoje bezalkoholowe oraz dla dorosłych napoje alkoholowe.
Cena ok. 35 EUR/osoba dorosła, ok. 25 EUR/dziecko.

Jacht Piknik

Południowy rejs jachtem/statkiem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, kąpiel z nurkowaniem, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami. Jednym zdaniem: dzień błogiego lenistwa na morzu,
który umili dobra muzyka i animacje. Na nasz rejs wypłyniemy po śniadaniu z portu w Nesebyrze, a w godzinach popołudniowych wrócimy do hotelu. Podczas obiadu serwowana będzie ryba z rusztu, sałatka, oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Cena ok. 35 EUR (obiad w cenie).

Aquapark Nesebyr

Wspaniała zabawa w największym Aquaparku na Bałkanach – zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami,
baseny z jacuzzy i wspaniałe muzyczno-taneczne animacje. Nowa atrakcja surfing basen !
Bilet wstępu zawiera: przejazd busem tam i z powrotem, wszystkie atrakcje wodne,
prysznice, kółka dmuchane, leżaki, parasole. Cena za bilet całodniowy 42 lv/os dorosła,
ok. 21 lv/dziecko do 130 cm wzrostu oraz seniorzy 60+. Cena za bilet półdniowy 32 lv/
os. dorosła, 16 lv/dziecko do 130 cm wzrostu oraz seniorzy 60+. Dzieci poniżej 90 cm wzrostu – wstęp darmowy.

Nesebyr panorama (+ ew. rejs statkiem)

Wycieczka z przewodnikiem do miasta – muzeum, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego, często nazywanego perłą Bułgarskiej Riwiery lub Dubrownikiem Bułgarii. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, w 1983 roku Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNE-SCO. Miasto zachwyca mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki, czy też domy z okresu Odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym czuć ducha historii, na pewno oczaruje romantycznością. W trakcie spaceru z przewodnikiem wizyta w lokalnej winiarni
oraz degustacja bułgarskich win. Cena ok. 15 EUR. Wycieczka w opcji zwiedzanie Nesebyru + godzinny rejs statkiem wokół półwyspu i zatoki Słonecznego Brzegu – Cena ok. 25 EUR.

Bałczik i Kaliakra

Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Strome i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynków i podwórzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzimy letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku oraz ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Będziemy uczestniczyć w degustacji markowych win bułgarskich. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra,
gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziomem morza, urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie).

Bułgaria / Słoneczny Brzeg

To największy i najpopularniejszy kurort na wybrzeżu Morza Czarnego. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego i zabytkowego Nesebyru, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nazwa miejscowości w pełni oddaje panujące w niej warunki klimatyczne – słońce, czysta woda i wydmy sięgające do 20 m wysokości. Plaża bardzo dobrze zagospodarowana, szeroka i piaszczysta z łagodnym wejściem do morza, o długości około 10 km. Uhonorowana tytułem Błękitnej Flagi za czystość wody i piasku. Warunki tutaj sprzyjają sportom wodnym, takim jak windsurfing czy nurkowanie. Zaś bogata infrastruktura turystyczna i niezliczona ilość atrakcji: 2 aquaparki, dyskoteki, puby, liczne restauracje oferujące kuchnię z całego świata zadowolą najbardziej wymagających turystów. Nie bez powodu Słoneczny Brzeg nazywany jest Las Vegas Wschodu.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Bułgaria Rawda

Villa Livia bardzo dobra lokalizacja blisko plaży  spokojna okolica gu
9 nocy
9 nocy
Rabat 15%

Bułgaria Sveti Vlas

Hotel Alexandra*** rodzinny wypoczynek tętniące życiem miasteczko blisko s
9 nocy
9 nocy

Czarnogóra Canj

Villa Stanisic*** rodzinne wakacje przestronne pokoje blisko plaży bezpłatne W
9 nocy
9 nocy

Czarnogóra Ra

Hotel Obala*** piękne widoki plaża 20 m od hotelu dobra lokalna k
9 nocy
9 nocy

Bułgaria Słoneczny

Hotel Tia Maria***basen zewnętrzny, blisko centrum,  przestronne pokoje, 
9 nocy
9 nocy

Czarnogóra Ra

Pensjonat Obala** dobra lokalizacja blisko piaszczystej plaży dobra lokalna
9 nocy
9 nocy

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera