+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Hotel Zenit

Program

Program pobytu

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach wieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię do Chorwacji.

2 dzień: Przyjazd do ZAGRZEBIA w godzinach przedpołudniowych, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Chorwacji, centrum życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego kraju. Spacer po zabytkowym centrum z charakterystyczną, pochodzącą z czasów austro-węgierskich architekturą. Przejazd do obiektu w okolicach Zagrzebia, zakwaterowanie w pokojach. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do TROGIRU, zwiedzanie urokliwych uliczek i starówki wpisanej na Listę UNESCO. Następnie przejazd do SPLITU, zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta Chorwacji pod względem ilości mieszkańców; najbardziej znanym zabytkiem Splitu jest Pałac Dioklecjana wybudowany na przełomie III i IV wieku; w 1979 roku pałac wraz z zabytkowym centrum miasta został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Neum, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3-10 dzień: Pobyt w Neum (łącznie 7 noclegów), realizacja programu, m.in.: plażowanie, kąpiele w morzu i na basenie pod opieką ratownika, zajęcia i rozgrywki sportowe na krytym basenie oraz dostępnych boiskach, gry terenowe, dyskoteki na terenie hotelu lub w Discotheque Paganini w Hotelu GRAND HOTEL NEUM 4* (opłata 10 EUR/os.; dyskoteki organizowane są w piątki i soboty).

10 dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, odebranie suchego prowiantu, wyjazd w drogę powrotną do kraju w godzinach południowych.

11 dzień: Powrót do Krakowa w godzinach południowych.

WAŻNE INFORMACJE:

prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu), w hotelu pobierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR/os., uczestnicy powyżej 18-tego roku życia (18 lat ukończone przed rozpoczęciem imprezy lub w jej trakcie) dopłata + 215 zł/turnus, na miejscu dodatkowo płatna taksa turystyczna: 5 EUR/pobyt uczestnicy do 12 lat, 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat, należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na opiekę przewodnika lokalnego w Zagrzebiu, Trogirze i Splicie.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

DUBROWNIK / wycieczka półdniowa – przejazd do Dubrownika, którego stare miasto otoczone murami obronnymi zostało wpisane na Listę UNESCO, zwiedzanie, m.in.: Brama Pile, najważniejsza ulica miasta – Placa, klasztor franciszkanów wraz z XIV-wieczną apteką, kolumna rycerza Orlando – symbol wolności z czasów Republiki Dubrownickiej, Pałac Sponza, Wieża Zegarowa, Pałac Rektorów – jeden z najpiękniejszych zabytkowych budynków miasta, miejsce rezydowania rektorów Republiki.

Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach.

Zakwaterowanie

Hotel Zenit 3*** – obiekt położony jedną minutę spacerem od plaży (plaża żwirowa z betonowymi podestami). Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3-osobowych (dwa łóżka regularne i jedna dostawka) z łazienkami i wiatrakami. Na terenie hotelu: basen kryty (24 m x 12 m), przestronny hol, restauracja, bar, bezpłatne WiFi, sklep z pamiątkami, parking. Bogate zaplecze sportowe: boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, tenisa, tenis stołowy, sala gimnastyczna.

Wyżywienie – trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji hotelowej (bardzo dobra kuchnia chorwacka). Do obiadów i kolacji woda. Pierwszy posiłek obiadokolacja w drugim dniu imprezy podczas noclegu tranzytowego, ostatni posiłek śniadanie oraz suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu z hotelu.

Transport – Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC. Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja – Bośnia i Hercegowina. Transport z Krakowa i Katowic w cenie. Dopłaty do połączeń antenowych z Kielc, Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania +70 zł/os. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

Cena zawiera

 • 8 noclegów (1 nocleg tranzytowy w okolicach Zagrzebia, 7 noclegów w Hotelu ZENIT3* w Neum),
 • wyżywienie,
 • suchy prowiant na drogę powrotną,
 • opiekę pilota, kadry pedagogicznej, ratownika,
 • miejscową opiekę medyczną,
 • transport,
 • ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych,
 • dopłaty do połączeń antenowych z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os,
 • taksa turystyczna: 5 EUR/pobyt uczestnicy do 12 lat, 10 EUR/pobyt uczestnicy powyżej 12 lat,
 • obowiązkowej kaucji zwrotnej w wysokości 20 EUR/os.,
 • dopłaty powyżej 18-go roku życia +215 zł/turnus,
 • świadczeń niewymienionych w ofercie.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz Austria Ziemia

Obóz młodzieżowy

05.07-014.07.2020r.

Autokar

9 nocy
9 nocy

Białka Tatrzańska

Kolonia

27.06-07.07.2020r.

Autokar

10 nocy
10 nocy

Białka Tatrzańska

Kolonia

27.06-07.07.2020r.

Autokar

10 nocy
10 nocy

Hotel Riva Park

Złote Piaski / Bułgaria

26.6-06.07.2020r.

Autokar

8 nocy
8 nocy

Obóz młodzieżowy

Polska

10.07-21.07.2020r.

Autokar

11 nocy
11 nocy

Jastrzębia Góra

Obóz/ kolonia

28.06-09.07.2020r.

Pociąg

11 nocy
11 nocy