+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Jastrzębia Góra + Szwecja

Opis krótki

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

Program

1. Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika.
2. Gry, zabawy i konkursy, piłka siatkowa, nożna, koszykowa.
3. Dyskoteki.
4. Ognisko.
5. Wizyta w latarni morskiej Rozewie spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.
6. Wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie (www.aquaprkreda.pl), jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, rzeką ze zjazdami pontonami, basenem ze sztuczna falą, zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami
7. Wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie
8. Wycieczka promowa do Szwecji (prom Stena Line), realizowana w turnusie 12-dniowym, na zakończenie turnusu:

 • 10-tego dnia wieczorem wypłynięcie promu z Gdyni, kolacja w formie bufetu, nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych, dyskoteka
 • śniadanie w formie bogatego bufetu
 • przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta z przewodnikiem; w programie m.in. Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę, zwiedzanie  Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza. Na czas wycieczki wskazane kieszonkowe na drobne zakupy  ok. 100 koron szwedzkich.
 • powrót na terminal
 • kolacja na promie w formie bufetu
 • wypłynięcie promu z Karlskrony
 • dyskoteka na promie przy muzyce na żywo, nocleg
 • przypłynięcie do Gdyni, przejazd na dworzec PKP, śniadanie, powrót do miast wyjazdu.

 

WYCIECZKA FAKULTATYWNA
„Trójmiasto inaczej – odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób  i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci, na zakończenie super zabawa w STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag  – czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca.lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach. Cena wycieczki 100 zł/os.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Bałtycki Relaks" 
To idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3, 4 – osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo – taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, mini zoo, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duzy teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

Wyżywienie
3 posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce ośrodka.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie wg oferty,
 • transport PKP + autokar,
 • ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji),
 • opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • opiekę medyczną,
 • program,
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów,
 • wycieczkę do Szwecji (w opcji wydłużonej),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • dopłat za wyjazd z poszczególnych miast,
 • wycieczek fakultatywnych.

Weź ze sobą:
Kartę kolonijno – obozową z nr PESEL, obowiązkowo legitymację szkolną, odpowiednią odzież i obuwie, kostium kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem do opalania. Kieszonkowe na  drobne wydatki + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.
Chętni na wycieczkę do Szwecji muszą dodatkowo zabrać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Hotel Consul***

Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adria
11 dni
11 dni

Obóz / Koloni

Program dodatkowy (dla chętnych): Pakiet Zakopiańskie baseny  Odwiedzimy
11 dni
11 dni

Kolonia Białka Tatr

Białka Tatrzańska to góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno
12 dni
12 dni

Obóz młodzie

Malta St. Julian’s - popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wscho
8 dni
8 dni

Obóz młodzieżowy

Słoneczny Brzeg to największy i najpopularniejszy kurort na wybrzeżu Morza Cz
12 dni
12 dni

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na wybrzeżu, położone
15 dni
15 dni

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera