+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 08:00 - 18:00, sob. 10:00 - 14:00

Małe Ciche

Opis krótki

Małe Ciche to prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

Program

– wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,
– wizyta w Aquaparku Zakopane – pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,
– Park Linowy na Gubałówce – wysokościowy tor linowy składający się z 18 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy tyrolskie w tym  ekstremalnie szybką 50 metrową tyrolką  z  hamulcem, zakończoną lądowaniem w potężnej „wannie” z trocinami – pokonanie parku, zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów,
– wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową –  w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników,
– wjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,
– wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy – m.in. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka – najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny,
– wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,
– Wesołe wieczorki (dyskoteki, ognisko z konkursem „śpiewać każdy może”, zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party, konkurs fryzur i makijażu),
– Janosikowa Adrenalina
* paintball – gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym mini poligonie paintballowym (do dyspozycji 150 kulek, markery, ubranie ochronne),
* łucznictwo – ćwiczenie celności, strzały do tarczy,
* strzelectwo – postrzelamy do tarczy z długich i krótkich wiatrówek, konkurs strzelniczy,
* kule wodne – zoorbing w basenie, wasz błędnik zwariuje.
– Gry terenowe:            
* budowanie szałasów dla baców i juhasów,
* nauka rozpalania góralskiej watry,
* podchody terenowe – zbójnicy kontra Harnicy,
– „Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności), budowanie tam na Filipczańskim Potoku,
– Spartakiada sportowa:
* turniej piłki siatkowej,
* turniej piłki nożnej,
* turniej badmintona,
* wielobój sprawnościowy,
* bieg 60 m pod górę,
* turniej gry w ping-ponga
* turniej skoków na skakance.
– Klub góralski: zapoznanie się z folklorem podhalańskim – spotkanie z gawędziarzem,
– "Na góralską nutę"  – góralskie tańce i muzyka,
– "Czarowanie-góralskie gotowanie" – wspólne gotowanie i konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala, poznawanie wyrobu oscypków,
– góralski chrzest kolonijny,
– baśnie i legendy związane z górami,
– zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,
– przysmaki górskie,
– pasowanie na górala / góralkę.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
SŁOWACJA Z AQUACITY I JASKINIĄ – wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

ENERGYLANDIA  – największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

RAFTING: kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością – to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

JANOSIKOWA ADRENALINA – tylko w terminie 13.08-23.08.18 – realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.

Zakwaterowanie

Kolonia 7 – 10 i 11 – 14 lat

Willa "Danusia" 
Budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne Wi-Fi.

Wyżywienie   
Trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta).

Cena zawiera

 • przejazd wg opcji,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną,
 • ubezpieczenie NW Signal Iduna 5000 zł,
 • opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy),
 • opiekę medyczną,
 • podatek VAT,
 • realizację programu,

Cena nie zawiera

 • dopłat za wyjazd z poszczególnych miast,
 • opłat za profile i wycieczki fakultatywne,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,5 % ceny imprezy.

Weź ze sobą:
Wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód.

Uwaga:
W terminie 13.08-23.08.18 Janosikowa Adrenalina jest realizowana jako fakultet + 60 zł/os (płatne na miejscu).
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. 

Słowacja z Aquacity i Jaskinią Z 

Wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

Energylania

Największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

Rafting

Kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

Slackline

Zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

Zorbing

Niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością – to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

Janosikowa Adrenalina

Tylko w terminie 13.08-23.08.18 – realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Kolonia Szklarska Po

Wycieczki Fakultatywne 1. Wycieczka do Karpacza, korzystanie z atrakcyjnego Park
12 dni
12 dni

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na wybrzeżu, położone
17 dni
17 dni

Obóz młodzie

Malta St. Julian’s - popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wscho
8 dni
8 dni

Obóz młodzieżowy

Słoneczny Brzeg to największy i najpopularniejszy kurort na wybrzeżu Morza C
12 dni
12 dni

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na półno
10 dni
10 dni

Obóz młodzieżowy

Złote Piaski to najpopularniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego
12 dni
12 dni

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera