+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Małe Ciche

Opis krótki

Małe Ciche to prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego. Położona bezpośrednio w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

Program

– wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,
– wizyta w Aquaparku Zakopane – pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,
– Park Linowy na Gubałówce – wysokościowy tor linowy składający się z 18 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdy tyrolskie w tym  ekstremalnie szybką 50 metrową tyrolką  z  hamulcem, zakończoną lądowaniem w potężnej „wannie” z trocinami – pokonanie parku, zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów,
– wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową –  w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników,
– wjazd kolejką linowo-terenową na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,
– wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy – m.in. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka – najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny,
– wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,
– Wesołe wieczorki (dyskoteki, ognisko z konkursem „śpiewać każdy może”, zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party, konkurs fryzur i makijażu),
– Janosikowa Adrenalina
* paintball – gry paintballowe i speedballowe na zamkniętym mini poligonie paintballowym (do dyspozycji 150 kulek, markery, ubranie ochronne),
* łucznictwo – ćwiczenie celności, strzały do tarczy,
* strzelectwo – postrzelamy do tarczy z długich i krótkich wiatrówek, konkurs strzelniczy,
* kule wodne – zoorbing w basenie, wasz błędnik zwariuje.
– Gry terenowe:            
* budowanie szałasów dla baców i juhasów,
* nauka rozpalania góralskiej watry,
* podchody terenowe – zbójnicy kontra Harnicy,
– „Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności), budowanie tam na Filipczańskim Potoku,
– Spartakiada sportowa:
* turniej piłki siatkowej,
* turniej piłki nożnej,
* turniej badmintona,
* wielobój sprawnościowy,
* bieg 60 m pod górę,
* turniej gry w ping-ponga
* turniej skoków na skakance.
– Klub góralski: zapoznanie się z folklorem podhalańskim – spotkanie z gawędziarzem,
– "Na góralską nutę"  – góralskie tańce i muzyka,
– "Czarowanie-góralskie gotowanie" – wspólne gotowanie i konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala, poznawanie wyrobu oscypków,
– góralski chrzest kolonijny,
– baśnie i legendy związane z górami,
– zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,
– przysmaki górskie,
– pasowanie na górala / góralkę.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
SŁOWACJA Z AQUACITY I JASKINIĄ – wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

ENERGYLANDIA  – największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

RAFTING: kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością – to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

JANOSIKOWA ADRENALINA – tylko w terminie 13.08-23.08.18 – realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.

Zakwaterowanie

Kolonia 7 – 10 i 11 – 14 lat

Willa "Danusia" 
Budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne Wi-Fi.

Wyżywienie   
Trzy posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta).

Cena zawiera

 • przejazd wg opcji,
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną,
 • ubezpieczenie NW Signal Iduna 5000 zł,
 • opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy),
 • opiekę medyczną,
 • podatek VAT,
 • realizację programu,

Cena nie zawiera

 • dopłat za wyjazd z poszczególnych miast,
 • opłat za profile i wycieczki fakultatywne,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,5 % ceny imprezy.

Weź ze sobą:
Wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód.

Uwaga:
W terminie 13.08-23.08.18 Janosikowa Adrenalina jest realizowana jako fakultet + 60 zł/os (płatne na miejscu).
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. 

Słowacja z Aquacity i Jaskinią Z 

Wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

Energylania

Największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł.

Rafting

Kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

Slackline

Zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

Zorbing

Niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością – to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

Janosikowa Adrenalina

Tylko w terminie 13.08-23.08.18 – realizowana jako fakultet. Cena 60 zł (płatne tylko na miejscu), w pozostałych terminach w cenie podstawowej.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz młodzie

Hotel Guitart Central Park ***

10 dni
10 dni

Kolonia Szklarska Po

Wycieczki Fakultatywne 1. Wycieczka do Karpacza, korzystanie z atrakcyjnego Park
12 dni
12 dni

Obóz młodzie

Malta St. Julian’s - popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wscho
8 dni
8 dni

Obóz / Koloni

Program dodatkowy (dla chętnych): Pakiet Zakopiańskie baseny  Odwiedzimy
11 dni
11 dni

Obóz / Koloni

Obóz sportowo – rekreacyjny przeznaczony dla młodzieży, któ
12 dni
12 dni

Hotel Consul***

Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adria
11 dni
11 dni

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera