+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Kolonie, obóz Mazury

Kolonie 7-13 lat, obóz młodzieżowy 14-18 lat

Hotel Manor 

www.manorhotel.pl o wysokim standardzie, położony 7 km od centrum Olsztyna, na skraju lasu nad jednym z najczystszych jezior Żbik. Dookoła przepiękny pejzaż.  Komfortowe pokoje: 3, 4-5osobowe z łazienkami i TV(jedno- lub dwupoziomowe). Każdy pokój posiada balkon lub taras, TV satelitarną, dostęp do sieci WI-FI

Na miejscu: 10 sal szkoleniowo – konferencyjnych, kryty basen, Bajkolandia”, sala zabaw dla dzieci z kompleksem zjeżdżalni, z basenem z piłeczkami i trampoliną. Ponadto kręgielnia, tenis stołowy, bilard, siłownia, automaty zręcznościowe, piłkarzyki, cymbergaj, boiska do siatkówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej, badmintona, plac zabaw nad jeziorem. W sąsiedztwie gospodarstwo agroturystyczne ze zwierzętami, stadniną koni, amazonkami, powozami.

Wyżywienie:

FB, suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Cena zawiera:

• zakwaterowanie,
• wyżywienie,
• transport,
• opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
• ubezpieczenie NWW 5000 zł,
• realizację programu.

Cena nie zawiera:

• Dopłat do transportu z poszczególnych miast,
• wycieczek fakultatywnych.
1. Wycieczka do Olsztyna: w programie  Zamek Królewski, amfiteatr, gdzie w sezonie odbywa się wiele imprez, katedra, kamieniczki Starego Miasta, park, seans w Planetarium
2. Aktywna Przygoda – do wyboru 3 atrakcje spośród:
 • przejażdżki na segweyach
 • strzelanie z wiatrówki lub łuku
 • Bungee run
 • Zorbing
 • Mega piłkarzyki
 • Wyścig na rurach
 • rowery przeciwskrętne
3. GRA – LASER TAG jest odmianą paintballu, gdzie zamiast kulki z farbą strzelamy wiązką podczerwieni, całkowicie bezpieczną dla grającego. Uczestnik gry zostaje wyposażony w specjalne przygotowany zestaw składający się z karabinu oraz kamizelki z czujnikami sygnalizującymi trafienia. Gra nie kończy się po jednym trafieniu, ale po skończeniu czasu rozgrywki. Przygotowane po zakończeniu gry statystyki, dają obraz tego co wydarzyło się w Labiryncie: pokazują najlepszego strzelca, najlepszego gracza, ilość trafień. Gra toczy się w labiryncie – jest to system korytarzy w tajemniczym półmroku i sztucznym dymie, tworzących niepowtarzalny klimat. Na każdym rogu napotykamy beczki, zapory z opon, skrzynie po amunicji, kraty, antresole i balkony. Dodatkowo doznania wzmagają lamy UV, lasery i kolorofony. Całość dopełnia odpowiednio dobrana muzyka.
4. Spływ kajakowy “Kajakiem za Olsztyn” – rzeką Łyną na odcinku: Olsztyn (Park Podzamcze na olsztyńskiej Starówce) – Elektrownia wodna “Łyna”
5. ognisko z pieczeniem kiełbasek,
6. przejażdżki konne
7. korzystanie ze Strefy Relaksu: basen rekreacyjny, basen dla dzieci, jacuzzi, sauna, łaźnia)
8. Korzystanie ze sprzętu pływającego na jeziorze: rowery wodne, kajak
9. Kąpiele, plażowanie na pobliskim jeziorze
10. Korzystanie z atrakcji hotelu: basen,  siłownia, kręgielnia i tenis stołowy
11. Dyskoteki
12. Zajęcia sportowe – mini olimpiada kolonijna, rozgrywki sportowe,
13. Wycieczka piesza z przewodnikiem do gospodarstwa agroturystycznego,
14. biesiadowanie przy ognisku, śluby kolonijne, filmy, dyskoteki, karaoke, gry i zabawy, konkursy z nagrodami , wieczory filmowe, kalambury, karaoke
Dodatkowe  profile: ​
Piłka nożna:
 • Pod okiem instruktora  piłki nożnej naukę gry w zespole i doskonalenie poszczególnych elementów gry
 • Grę na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika
 • Naukę poprawnego prowadzenia piłki, strzałów na bramkę, obrony, uników, zwodów, trików piłkarskich, żonglerki
 • Poznanie przepisów gry oraz podstaw sędziowania meczów
 • Poznanie  strategii rozgrywania meczów i ustawienia zawodników
 • Gry kontrolne
 • Poznanie elementów historii piłki nożnej
Piłka siatkowa:
Interesujecie się siatkówką, chcecie zgłębić jej tajniki i aktywnie spędzić wakacje? Oprócz głównych atrakcji programowych proponujemy Wam treningi . na boiskach otwartych i na plaży, uczestnicy pod okiem instruktora sportu zapoznają się z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową, a w szczególności: techniką poruszania się i przyjmowanie prawidłowej postawy, przyjęcie i oddanie piłki sposobem górnym i dolnym w postawie wysokiej, niskiej i o zachwianej równowadze, zbicie piłki, pląs, kiwka, blok, zagrywka stacjonarna i z wyskoku. Równocześnie będziemy poznawać reguły gry i zasady sędziowania meczu (codzienne zajęcia po ok. 2 godziny)

1.Escape Room!

To gry pełne akcji, w których wraz ze swoją drużyną (2-5 osoby) w ciągu 60 minut musisz opuścić pokój pełen zagadek i łamigłówek. Wraz z upływem każdej minuty rośnie poziom adrenaliny. Współpraca, spostrzegawczość, inteligencja oraz kreatywność to klucze do sukcesu. Przez cały czas gry obserwuje Was mistrz gry, który w razie potrzeby coś podpowie.
Przez godzinę będziecie szukać wskazówek, rozwiązywać łamigłówki i poznawać olsztyńskie tajemnice – wszystko po to, aby wydostać się z pokoju zagadek zanim skończy się czas. W tej rozrywce liczy się spryt, spostrzegawczość i współpraca w grupie. Czy uda Wam się uciec z escape room w godzinę? Cena 30 zl/os.

2. Wycieczka autokarowa

Zwiedzanie Bazyliki w Świętej Lipce – perły baroku na północnym wschodzie Polski– krótki koncert organowy (podczas gry poruszają się figurki i inne elementy umieszczone na organach), zwiedzanie Wilczego Szańca –byłej  kwatery Hitlera w Gierłoży (zwiedzanie z przewodnikiem kwatery na którą składają się m.in: schrony, baraki, 2 lotniska, elektrownia, dworzec kolejowy, urządzenia klimatyzacyjne, wodociągi, ciepłownie),następnie  wizyta w Parku Wodnym Tropikana w hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach w skład którego wchodzą: basen pływacki, basen rekreacyjny z falą, biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno-powietrznym, basen sportowy, jacuzzi, zjeżdżalnia „cebula”, zjeżdżalnia 5-torowa, grota solna, jaskinia śnieżno-lodowa, cena 110 zł /os.

Imprezy fakultatywne  realizowane przy zgłoszeniu się min. 20 uczestników.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz młodzieżowy

Hotel Consul***
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar

8 nocy
8 nocy

Kolonia Białka Tatr

Dom wypoczynkowy U Kubusia
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar

10 nocy
10 nocy

Obóz młodzieżowy

Hotel Zdravets****
 All inclusive
Autokar

9 nocy
9 nocy

Obóz młodzieżowy

Hotel Galaxy***
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar

9 nocy
9 nocy

Obóz młodzieżowy

Ośrodek Wypoczynkowy Marta
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar

12 nocy
12 nocy