+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz/ kolonia Muszyna

Opis krótki

Muszyna/Beskidy- To znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Program

• Podstawy projektowania 3D – drukowanie przestrzenne to wytwarzanie obiektu przez nanoszenie kolejnych warstw materiału. Brzmi poważnie, ale fajnie wygląda – przekonaj się sam! Zaprojektujesz niepowtarzalny obiekt, wytniesz go ploterem i wydrukujesz na drukarkach 3D. Taki model przyda się do póżniejszych ROBO wynalazków…

• Moc Lasera – tym razem przy użyciu lasera wytniesz zaprojektowany przez siebie model. Przygotujesz niezwykłe laser show używając do tego swojej unikatowej "zabawki"!

• ROBO wynalazki – samodzielnie zbudujesz od podstaw trójwymiarowe robotyczne ramię-dźwig poruszane wodą! W ten sposób dowiesz się, jak działa system hydrauliczny, który stosuje się w prawdziwych maszynach. Ten dźwig obraca się i potrafi schwytać i podnieść małe przedmioty. Wykonany egzemplarz każdy uczestnik będzie mógł zabrać do domu.

• "A ona na to: niemożliwe…" – stworzysz "ciecz twardą jak stal", którą, mimo że jest płynem, trudno ukruszyć młotkiem…Sprawdzisz, jak powstają masy plastyczne takie, jak piankolina. Przy pomocy lejka i słomki zrobisz gniotka – idealny prezent na każdą okazję.

• Lego Roboty– skonstruujesz robota z zaawansowanego zestawu klocków Lego Mindstorms EV3. Zbudujesz, a potem zaprogramujesz swoją "skomplikowaną maszynę" tak, by wprawić ją w ruch, przy okazji poznając terminy techniczne jak przekładnia, moc. Do wyboru łaziki marsjańskie, roboty szkolone do walki, magiczne roboty, roboty marzeń i wiele innych… Zajęcia rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

• A oprócz tego: kąpiele w basenach ze zjeżdżalniami, zajęcia sportowe na boiskach, poznawanie najbliższej okolicy uzdrowiska Muszyna.

WYCIECZKA W PIENINY – Przyjrzymy się z bliska ruinom legendarnego Zamku Czorsztyńskiego i poznamy jego historię. Będziemy podziwiać piękny widok Jeziora Czorsztyńskiego, zapory i Zamku w Niedzicy. Zapora czorsztyńska pełni bardzo ważną funkcję. Jaką? Dowiemy się na miejscu. Jeśli czas pozwoli ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce  Wąwozu Homole.  Zobaczymy tworzące go  skały wapienne i przełom potoku Kamionka.

WYCIECZKA NA WĘGRY (dla chętnych) – Miszkolc-Tapolca na Węgrzech to kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową. Baseny w skalnych grotach, ponad 700 metrów podziemnych korytarzy zapewniających niecodzienne wrażenia z kąpieli w pięknie oświetlonych komorach, ciepłe źródła wypływające z głębi ziemi. Bijącą ze skał woda tworzy w niektórych miejscach bicze wodne i wodospady. Uruchamiana jest również "dzika rzeka". Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Warto odwiedzić to niezwykłe miejsce!

Zakwaterowanie

DOM WCZASOWY KOLEJARZ – Położony jest w Muszynie – Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: MIASTECZKO WODNE, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie). 

Cena zawiera

• Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

• Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.

• Codzienne korzystanie z odkrytych basenów na terenie ośrodka.

• Wycieczkę w Pieniny.

• Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).

• Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.

• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł, a wypadku zakupu wycieczki fakultatywnej na Węgry – 10 zł.

Cena nie zawiera

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
• Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 80 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.

• Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.

• Program Activ Max – 120 zł.

• Pakiet Modele RC – 80 zł.

• Wycieczka na Węgry – kąpielisko w grotach termalnych, 4h – 160 zł.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Białka Tatrzańska

Kolonia

27.06-07.07.2020r.

Autokar

10 nocy
10 nocy

Hotel Camelot

Słoneczny Brzeg / Bułgaria

30.06-11.07.2020r.

Autokar

9 nocy
9 nocy
PlaceholderPlaceholder
8 nocy

Jastrzębia Góra

Obóz/ kolonia

28.06-07.07.2020r.

Pociąg

9 nocy
9 nocy

Hotel Consul

Rimini / Włochy

27.06-07.07.2020r.

Autokar

8 nocy
8 nocy