+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz / kolonia Zakopane Jakiego Nie Znacie

Opis krótki

Zakopane – Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – kąpielisko “Szymoszkowa” oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.

Program

• szaleństwo w parku wodnym „Tatralandia" – jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?
kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na południu Polski! Odbędziemy tam emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!
• park linowy – to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Czekają na Ciebie stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce.vUczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy. Oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać!
nowość zawody z pistoletami ASG – czyli wiatrówkami na plastikowe kulki. To wierne kopie karabinów snajperskich, karabinów maszynowych oraz repliki broni krótkiej. Zawody rozgrywane są w formie strzelnicy i polegają na trafianiu w tarcze oraz zdobywaniu jak największej ilości punktów dla swojej drużyny. Ciekawe i wymagające dobrego oka konkurencje strzelnicze świetnie sprawdzają się podczas zajęć z młodzieżą!
 relax na Gubałówce oraz zwiedzanie zakopanego – spacer grzbietem Gubałówki do Butorowego Wierchu (piękna panorama Zakopanego i Tatr), piesze zejście na dół. Zaprosimy Was także na gwarne i kolorowe Krupówki, pokażemy Sanktuarium M.B. Królowej Tatr na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Obiekty Skoczni Krokiew i Kalatówki.
• filmomania i kino letnie – miłośnicy filmu wezmą udział w wieczornej imprezie plenerowej „noc hitów kinowych” (seans na świeżym powietrzu na Polach Krupowych)!
• gra terenowa– czy macie orientację w terenie? Czeka na Was wyzwanie, gdzie wykażecie się wieloma umiejętnościami! Zespół, który jako pierwszy zrealizuje zakręcone zadania z pewnością będzie zadowolony z nagrody. Mapy w dłoń i ruszamy w teren!
rozgrywki sportowe, ping-pong, korzystanie z boisk sportowych. Ponadto gry, konkursy, quizy, wieczór kabaretowy, konkurs karaoke, podchody, dyskoteki, wieczorne ognisko/grill.

Należy zabrać ze sobą: paszport lub dowód, buty za kostkę na wycieczki górskie, ciepły sweter, kurtkę nieprzemakalną, mały plecak, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy.

Zakwaterowanie

Wiek uczestników: 12-15, 16-18 lat

Dom Wczasowy Olcza
W Zakopanem – Olczy, wybudowany w 2017 r. oferuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 – osobowych z łazienkami, część z balkonami. Na miejscu znajduje się duża jadalnia, świetlica – sala dyskotekowa, a także bilard, piłkarzyki i ping-pong. Wokół budynku jest ładny teren rekreacyjny z zadaszoną werandą na ognisko. Niedaleko obiektu mieści się przystanek komunikacji (bus), sklep spożywczy, regionalna karczma, a w odległości 1 km – restauracja McDonalds.

Wyżywienie
3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

Uwagi praktyczne

Transport:
Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • opiekę wychowawców, przewodnika,
 • wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty),
 • zabawę w Parku Linowym ADVENTURE,
 • zawody z pistoletami ASG,
 • kręgle – turniej,
 • wstępy do Tatrzańskiego Parku Narodowego (wymagane odpowiednie obuwie),
 • ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł),
 • program rekreacyjno-sportowy wg opisu.

Cena nie zawiera

Programy i koszty dodatkowe (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 65 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy,
 • dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport,
 • pakiet Zakopiańskie Baseny – 60 zł,
 • pakiet Activ Maxx – 130 zł,
 • pakiet Escape Room – 20 zł,
 • góralska potańcówka, czyli pokaz i nauka tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej w strojach ludowych, konkurs tańca dla "ceprów" (realizowana przy min. 10 osobach, płatne na miejscu) – 35 zł/os.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz młodzie

Malta St. Julian’s - popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wscho
8 dni
8 dni

Obóz / Koloni

Kolonia piłkarsko-rekreacyjna to wakacyjna przygoda z piłką nożną, wyjątko
12 dni
12 dni

Hotel Consul***

Rimini to jedno z najpopularniejszych miast wypoczynkowych nad północnym Adria
11 dni
11 dni
PlaceholderPlaceholder

Obóz młodzieżowy

Grecja – połączenie pięknej baśni i równie pięknej rzeczywistości. Zło
8 dni
8 dni

Obóz / Koloni

Obóz sportowo – rekreacyjny przeznaczony dla młodzieży, któ
12 dni
12 dni

Grecja Hotel Galaxy

WYCIECZKI FAKULTATYWNY – ATENY – 45 EUR, – METEORA – 30
12 dni
12 dni

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera