+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz młodzieżowy Hiszpania + Barcelona

Hiszpania

Kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
Lloret de mar to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava – park wodny WATERWORLD

Hotel Guitart Central Park ***

Położony w centrum Lloret de Mar w odległości około 400 metrów od plaży. Do dyspozycji uczestników 2 restauracje, 3 bezpłatne baseny z leżakami,  świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 –  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie. Na terenie hotelu znajduje się również dodatkowy kompleks basenowy z 3 zjeżdżalniami oraz wodnym placem zabaw – bezpłatny dla naszych klientów.

Wyżywienie

 Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Cena zawiera

 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,
 • opłaty lotniskowe,
 • 8 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3,4-osobowe z łazienkami,
 • wyżywienie wg opisu,
 • ubezpieczenie AXA – KL (20000 € z wliczonymi chorobami przewlekłymi w cenie), NW (3000 €), bagaż (250 €),
 • opiekę pedagogiczną,
 • hiszpańską opiekę medyczną,
 • opiekę kierownika-rezydenta,
 • podatek VAT,
 • obowiązkową dopłatę do funduszu gwarancyjnego w wysokości 10 zł.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego.
 • Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • Na realizację programu (transfery autokarem i realizację wycieczki w Barcelonie i w Lloret de Mar) należy przygotować 50 €– opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych).
 • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 80-100 €.

Dodatkowo płatne (Dla chętnych)

 • gwarantowany pokój 2-osobowy + 280 zł/os.,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji + 90 zł/os.,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z chorobami przewlekłymi +180zł/os,

Weź ze sobą

 • ważny paszport lub dowód osobisty.

UWAGI

 • pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
 • opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 5 € za pobyt.
 • godziny lotów do potwierdzenia na 48 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

 

 

Dzień 1

Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 06.30 Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem do Barcelony o godzinie 09.10. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie 12.20 Odprawa paszportowo-bagażowa. Przejazd na zwiedzanie Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalli, wzgórze Mont Juic,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych ok 22 €). Wieczorem przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Nocleg.

Dzień 2-9

Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 9 dni – 8 nocy

wycieczka piesza na zamek Castel en Playa,
-wycieczka do ogrodu botanicznego Santa Clotilda lub Pinja Rosa (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych),
– konkurs wiedzy Viva Espana,
– gra miejska,
– plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu,
–  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

Program fakultatywny (dla chętnych) :

– miasteczko wodne – ok. 30 Є,
– wieczór hiszpański + pokazy flamenco – ok. 26 Є,
– karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat) cena 30 – 50 Є  (zależy od dyskoteki),  pojedyncze wejście to cena 10-15 Є,
– rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 24 Є.

Dzień 9

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00 transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz/ kolonia Muszy

PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):
• ACTIV MAX – dla odważnych i aktywnych. Dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku „Activ Max”. Atrakcyjny i różnorodny program zajęć dodatkowych zapewni maksymalną ilość wrażeń i spełni oczekiwania każdego z Was! Rodzaj i czas zajęć będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia (poza rowerami) odbywać się będą  na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym 4 ha terenie w pobliżu DW KOLEJARZ.
Rowery – wycieczka rowerowa ścieżkami rowerowymi po okolicy Muszyny.
Łucznictwo – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.
Mini golf – rozgrywki w mini golfa na instalacji na terenie ośrodka.
Euro Bungy – zabawa na urządzeniu umożliwiającym  wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a  pod nim jest trampolina.
Rozgrywki z użyciem Laserowego Paintballa – emocjonujące zawody najmodniejszymi obecnie zabawkami, specjalnie przygotowane scenariusze dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych i kamizelkach otrzymanych od organizatora.
 • PAKIET MODELE RC – niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:
Wyścigi samochodami 4×4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.
Wyzwanie Off-Road, podczas którego specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.
Pojedynek Robotów – bitwa między robotami ROBO MASTER S1 strzelającymi do siebie promieniami laserowymi lub kulkami typu ASG Maszyny toczą bój na specjalnie przygotowanym polu bitwy.

10 nocy
10 nocy

Hotel Platon

Olimpic Beach / Grecja

30.06-11.07.2020r.

Autokar

9 nocy
9 nocy

Jastrzębia Góra

Obóz/ kolonia

28.06-09.07.2020r.

Pociąg

11 nocy
11 nocy

Hotel Camelot

Słoneczny Brzeg / Bułgaria

01.07-08.07.2020r.

Samolot

7 nocy
7 nocy

Hotel Riva Park

Złote Piaski / Bułgaria

26.6-06.07.2020r.

Autokar

8 nocy
8 nocy

Władysławowo

Obóz/ kolonia

27.06-07.07.2020r.

Pociąg

13 nocy
13 nocy