+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz młodzieżowy/kolonia Jastrzębia Góra z rejsem do Szwecji

Jastrzębia Góra

jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

Ośrodek Wypoczynkowy ,,Bałtycki Relaks” 

To idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3, 4 – osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo – taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, mini zoo, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duzy teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.monitorowany

Wyżywienie

3 posiłki dziennie i podwieczorek w stołówce ośrodka, pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie wg oferty,
 • transport
 • ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji),
 • opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • opiekę medyczną,
 • program,
 • bilety wstępów do zwiedzanych obiektów,
 • wycieczkę do Szwecji (w opcji wydłużonej),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • dopłat za wyjazd z poszczególnych miast,
 • wycieczek fakultatywnych
 • ubezpieczenia kosztów rezygnacji AXA

Transport

PKP + autokar
Dopłaty do transportu: Warszawa – 100 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bydgoszcz, Toruń -120 zł, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Lublin, Poznań, Rzeszów, Tarnobrzeg, Siedlce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Zielona Góra, Radom – 180 zł, Gdańsk – 60 zł.

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem
W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu – zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Weź ze sobą

Kartę kolonijno – obozową z nr PESEL, obowiązkowo legitymację szkolną, odpowiednią odzież i obuwie, kostium kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem do opalania. Kieszonkowe na  drobne wydatki + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne.

Chętni na wycieczkę do Szwecji muszą dodatkowo zabrać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

 

1 dzień
Przejazd, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii.
2 – 10 dzień:
– Wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie
– jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, rzeką ze zjazdami pontonami, basenem ze sztuczna falą, zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami.– Wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu.
-Wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie  i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych  w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie.
-plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
– gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy: m.in. festiwal karaoke, Mam talent,
– piłka siatkowa, nożna, koszykówka, bieg terenowy,
– dyskoteki,
– ognisko,
– wizyta w latarni morskiej Rozewie,
– spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.
10 dzień.
Powrót do miast wyjazdu lub kontynuacja kolonii w Szwecji dla uczestników turnusu 12-dniowego,
– wycieczka promowa do Szwecji (prom Stena Line), realizowana w turnusie 12-dniowym, na zakończenie turnusu (10-tego dnia wieczorem wypłynięcie promu z Gdyni, kolacja w formie bufetu, nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych, dyskoteka).
11 dzień:
Śniadanie w formie bogatego bufetu.
– przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta z przewodnikiem; w programie m.in. Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę, zwiedzanie  Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza. Na czas wycieczki wskazane kieszonkowe na drobne zakupy  ok. 100 koron szwedzkich.
– powrót na terminal
– kolacja na promie w formie bufetu
– wypłynięcie promu z Karlskrony
– dyskoteka na promie przy muzyce na żywo, nocleg.
12 dzień:
Przypłynięcie do Gdyni, przejazd na dworzec PKP, śniadanie, powrót do miast wyjazdu.

Wycieczka fakultatywna:
1. „Trójmiasto inaczej – odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci, na zakończenie super zabawa w STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag – czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca.lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach, cena wycieczki 100 zl.os.
2. Wizyta Parku Linowym – pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, cena 35 zł/os.
3. Wodne szaleństwo w aquaparku Primavera – Cena 50zł/ os.
4. Szkolenie windsurfingpwe w Chałupach 10 h szkolenia w grupie z instruktorem – cena 500 zł – grupy od 5 do max 7 osób – kompletny sprzęt windsurfingowy (dobrany do poziomu zaawansowania uczestników) – kapok, pianka, trapez
5. Warsztat tenisa ziemnego – 8-godzinne szkolenie tenisowe, grupa początkująca i grająca, poznanie przepisów gry, prawidłowa postawa, sposoby poruszania się po korcie, nauka i doskonalenie gry w tenisa. Cena 250 zł/os.
6.Treningi z instruktorem fitnessu, 8 h podczas turnusu, m.in. modelowanie sylwetki, ćwiczenia wzmacniające i koordynacyjne, stretching, taśmy, drabinki koordynacyjne, porady dietetyczne. Koszt kursu: 150 zł
Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Hotel Camelot

Słoneczny Brzeg / Bułgaria

30.06-11.07.2020r.

Autokar

9 nocy
9 nocy

Obóz Austria Ziemia

Obóz młodzieżowy

05.07-014.07.2020r.

Autokar

9 nocy
9 nocy
PlaceholderPlaceholder

Kolonia Szklarska Po

Obóz/ kolonia

28.06-09.07.2020r.

Pociąg

11 nocy
11 nocy

Obóz młodzieżowy/

Polska

29.06-09.07.2020r.

Autokar

10 nocy
10 nocy

Hotel Camelot

Słoneczny Brzeg / Bułgaria

01.07-08.07.2020r.

Samolot

7 nocy
7 nocy

Obóz młodzieżowy

Hiszpania/ Lloret De Mar

12.08-22.08.2020r.

Autokar

5 nocy
5 nocy