+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz młodzieżowy Węgry Hajduszoboszlo

Opis krótki

Hajduszoboszlo to światowej sławy, węgierskie kąpielisko położone na ponad 30 ha powierzchni. Obejmuje 13 basenów z mnóstwem atrakcji. Na terenie kompleksu znajduje się basen ze sztucznymi falami, z wodą musującą, zjeżdżalnie, basen pływacki o wymiarach olimpijskich, basen z trampoliną oraz jezioro, które zapewnia dodatkowe atrakcje w tym możliwość wypożyczenia łodzi czy skuterów wodnych Największą popularnością cieszą się basen z falą i basen z bąbelkami oraz kompleks rekreacyjny przypominający swym wyglądem Morze Śródziemne. Kompleks jest największym tego typu obiektem w Europie Środkowej. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że panuje tu śródziemnomorska atmosfera. Obok kąpieliska znajduje się Aqua Park z czterotorową zjeżdżalnią, kamikadze, czarną dziurą, szaloną rzeką itp. Hajduszoboszlo latem tętni życiem, przyjeżdżają tu goście z całej Europy, a miasto jest doskonale przygotowane na ich przyjęcie. Oprócz basenów można korzystać z krytej pływalni, kortów tenisowych, mini golfa, stołów do tenisa stołowego, boisk sportowych, saun i siłowni.

Program

1 dzień
Wyjazd wg rozkładu jazdy w godzinach wieczornych,  przejazd przez Słowację.

2 dzień
Przyjazd do hotelu w godzinach dopołudniowych; zakwaterowanie w pokojach ok. godziny 14:00;  pierwsze świadczenie – obiad. Pobyt wypoczynkowy w Hajduszoboszlo (9 dni).

3-9 dzień
Program pobytu:
– zabawa, wypoczynek i plażowanie w basenach Hotelu Thermal Victoria,
– pobyt na basenach termalnych (3 wstępy na kąpielisko / Hungarospa),
– zajęcia rekreacyjne i rozgrywki sportowe m.in.: piłka siatkowa i wodna, turnieje tenisa stołowego, kometki, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami,
– piesze wędrówki po węgierskim kurorcie,
– dyskoteki oraz udział w licznych imprezach organizowanych przez miasto (festyny, koncerty, pikniki),
– dla chętnych realizacja wycieczek fakultatywnych.

10 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie po śniadaniu, ostatnie świadczenie obiad + suchy prowiant na drogę powrotną; wyjazd z Hajduszoboszlo w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację.

11 dzień
Powrót do Polski w godzinach rannych.

Program fakultatywny

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

1. WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BUDAPESZTU
W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie VaciUtca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia. W programie także rejs statkiem po Dunaju. Cena ok. 8000 HUF.

2. AQUA PALACE
Kryte kąpielisko zostało wybudowane w Hajduszoboszlo , jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku. Kąpielisko ma powierzchnię 15,000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2 zapewnia niepowtarzalny urok i wspaniałą atmosferę. Znajdują się tam wyjątkowe baseny tematyczne urządzone w stylu różnych epok  i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami. Tu zażyjesz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie, w jaskini lodowej, w Gangesie, kąpiąc się możesz nawet obejrzeć film, wiele uciechy i zabawy będzie Cię czekać na basenie ze zjeżdżalniami. Cena biletu ok. 4000 HUF, wejście po godzinie 17.00 – ok. 3000 HUF.

3. AQUAPARK
Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo.  Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 12 roku życia. Aquapark extra –  bilet na duże zjeżdżalnie – cena ok. 3800 HUF,
Aquapark standard – bilet na mini zjeżdżalnie ok.  2500 HUF.
UWAGA! Ceny wstępów AquaPalace i Aquapark są orientacyjne /ceny na rok 2018r w sezonie wysokim będą podawane przez Hungarospa dopiero w maju.

Zakwaterowanie

Hotel  GARDEN ***
Po remoncie (poprzednio Thermal Victoria) położony w Centrum miasta w pobliżu kąpieliska termalnego „Hungarospa”. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radiem., bezpłatne wi-fi  w holu przy recepcji. Zaplecze hotelu: recepcja, restauracja, sala konferencyjna, basen zewnętrzny  oraz dwa termalne  baseny wewnętrzne. Sportowe zaplecze hotelu: sala fitness, sauna, mini golf, tenis stołowy, boisko do koszykówki, plac zabaw.

Świadczenia

WYŻYWIENIE
Podczas pobytu 3 posiłki dziennie, dodatkowy obiad w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Uwagi praktyczne

Weź ze sobą:
– ważny paszport lub dowód osobisty, 
– legitymację szkolną oraz wypełnioną kartę kwalifikacyjną.

Proponowane kieszonkowe ok. 10.000 HUF + dodatkowo na wybrane wycieczki / atrakcje pieniądze można zdeponować u wychowawców.

Cena zawiera

– 8 noclegów,
– wyżywienie FB + suchy prowiant na drogę powrotną,
– dodatkowy obiad w dniu wyjazdu,
– opiekę kierownika, pilota na trasie, wychowawców,
– transport autokarem,
– ubezpieczenie KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR,
– 3 wstępy na baseny termalne Hungarospa,
– składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.,
– podatek VAT.

Cena nie zawiera

– wycieczek fakultatywnych, 
– dopłat za wyjazd z poszczególnych miast.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Przejazd Bułgaria S

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę
PlaceholderPlaceholder

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę

Obóz młodzieżowy

PARYŻ – stolica Francji, centrum euro
za osobę

Przejazd Bułgaria S

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę
PlaceholderPlaceholder

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpo
za osobę

Obóz młodzieżowy

PARYŻ – stolica Francji, centrum euro
za osobę

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera