+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 08:00 - 18:00, sob. 10:00 - 14:00

Obóz młodzieżowy Malta

Obóz młodzieżowy 13-15 lat, 16-19 lat

Malta St. Julian’s – popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy. Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

Hotel Beach Garden 3*

obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi.  W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

Wyżywienie Dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu (do obiadokolacji woda).  Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja i opłata w biurze przy podpisaniu umowy).

Cena zawiera

 • ​7 noclegów,
 • wyżywienie,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • ratownika,
 • maltańską opiekę medyczną,
 • przelot samolotem w klasie ekonomicznej,
 • opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny,
 • opłaty lotniskowe,
 • opłatę za  transfer lotnisko – hotel – lotnisko,
 • ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Ważne informacje

prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,
godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

Kurs Języka Angielskiego

Istnieje możliwość dopłaty do kursu języka angielskiego odbywającego się w Berlitz Language Centre w St. Julian’s, w odległości 350 m od Hotelu BEACH GARDEN 3*. Zajęcia odbywają się w godzinach 08:45-12:00 w wymiarze 20h lekcyjnych w tygodniu (poniedziałek – piątek). Podczas zajęć młodzież przebywa pod opieką lektorów. Wymagany poziom znajomości języka CEF A2.1 (Berlitz level 2). Koszt kursu to 420 zł/os. Deklaracja udziału i opłata w biurze przy podpisaniu umowy. W cenie podręcznik.

 

 

1 dzień

Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 12:30. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 15:20. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian’s, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień

Pobyt w St. Julian’s (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 14 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta) lub w kursie języka angielskiego (dodatkowa opłata).

8 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Valletty ok. godz. 08:55. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie ok. godz. 11:40.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz młodzieżowy

Słoneczny Brzeg to największy i najpopularniejszy kurort na wybrzeżu Morza C
12 dni
12 dni
PlaceholderPlaceholder

Obóz młodzieżowy

Grecja – połączenie pięknej baśni i równie pięknej rzeczywistości. Zło
8 dni
8 dni

Kolonia Białka Tatr

Białka Tatrzańska to góralska wieś położona 20 km od Zakopanego. To jedno
12 dni
12 dni

Kolonia Małe Ciche

Małe Ciche to prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskie
12 dni
12 dni

Kolonia Szklarska Po

Wycieczki Fakultatywne 1. Wycieczka do Karpacza, korzystanie z atrakcyjnego Park
12 dni
12 dni

Kolonia / Obó

Niechorze to jedno z najatrakcyjniejszych i najczystszych kąpielisk morskich w
13 dni
13 dni

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera