+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Obóz narciarsko- snowboardowy Austria Kaprun Zell am See 12-19 lat

Opis krótki

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY 12-19 LAT
Kaprun i Zell am See to malowniczo usytuowane miasta w ziemi Salzburskiej. Do podnóża głównego grzbietu wysokich Taurów przyciąga narciarzy górujący nad okolicą lodowiec Kitzsteinhorn (3202 m n.p.m.) oferujący wspaniale przygotowane trasy narciarskie.

Program

  • zapoznanie się z ogólnymi zasadami zachowania na trasach narciarskich i snowboardowych;
  • nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie pod opieką kadry pedagogiczno instruktorskiej – 6 razy w turnusie, jazda do godz. 16:00.
  • korzystanie z sauny 1 raz w turnusie;
  • zajęcia integracyjno-rekreacyjne m.in. rozgrywki sportowe, ścianka wspinaczkowa, kino dla najmłodszych, wyjazd na basen w Zell am See (dla chętnych, płatne dodatkowo 14 euro);

Zakwaterowanie

Pensjonat „Haus am See”  znajduje się w miejscowości Uttendorf (12 km od Kaprun i 15 km od Zell am See). Obiekt posiada ok. 80 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach 3, 4-osobowych z łazienkami, lodówką i TV. W pokojach możliwe łóżka podwójne z osobną pościelą. Na terenie ośrodka dostępna jest: świetlica, jadalnia, sauna, pomieszczenia rekreacyjne, miejsce na dyskoteki, suszarnia na sprzęt, stół do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki.

Świadczenia

WYŻYWIENIE: Dwa posiłki dziennie oraz prowiant na stok. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – zupa, drugie danie mięsne, kompot. Turnus rozpoczyna się i kończy obiadokolacją. Posiłki są przygotowywane przez polskiego kucharza.

TRANSPORT: Autokar z Katowic, Chorzowa, Krakowa, Warszawy (w zależności od terminu ferii) do Uttendorf. Inne miejscowości za dopłatą, na zapytanie.

Uwagi praktyczne

INFORMACJE NARCIARSKIE: uczestnicy korzystają z tras Europa Sportregion wytyczonych na szczytach Schmittenhohe (2000 m n.p.m.), Maiskogel (1675 m n.p.m.) i Kitzsteinhorn (3203 m n.p.m.). Region dysponuje łącznie 136 km zjazdów i 52 wyciągami, których przepustowość wynosi 75 000 os./h.

Koszt 6-dniowego skipassu to 112 euro (płatne obowiązkowo w autokarze).

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

UWAGA! Obowiązkowe zabranie ważnego paszporty lub dowodu osobistego oraz Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ lub min. 200 euro na ewentualną wizytę u lekarza.

Cena zawiera

zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie (6 śniadań, 7 obiadokolacji plus prowiant na stoki, prowiant na drogę powrotną), transport z Krakowa, dowóz na stoki (6 razy w turnusie), program, opiekę wychowawców, szkolenie narciarskie i snowboardowe, lokalną opiekę medyczną, ubezpieczenie KL i NNW z amatorskim uprawianiem narciarstwa KL 80.000 zł, NNW 10.000 zł, OC 100.000 zł.

Cena nie zawiera

 karnetu na wyciągi, wejścia na basen w Zell am See.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Szkółka narciarsko

SZKÓŁKA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA 7-16 LAT KARNET W CENIE !!!! Zwardoń – miej
7 nocy
7 nocy

Obóz młodzieżowy

 Hotel Camelot  Autokar  
9 nocy
9 nocy

Kolonia Szklarska Po

ATRAKCYJNE  IMPREZY  FAKULTATYWNE:   wycieczka do Karpacza, korz
11 nocy
11 nocy

Szkółka narciarska

Szkółka narciarska 7-13 lat. KARNET W CENIE !!!Małe Ciche położone jest m
7 nocy
7 nocy

Zimowisko/obóz narc

TERMA BIAŁKA – 2,5-godzinny pobyt w kompleksie basenowym w Strefie Zabawy
7 nocy
7 nocy

Zimowisko Burzenin

Quady (10 min) – przejażdżka na specjalnym torze przygotowanym na tereni
6 nocy
6 nocy

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera