+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Paryż

Miejscowość

Paryż to stolica Francji, miasto miłości, które pełni kluczową rolę administracji francuskiej, bierze czynny udział w życiu politycznym i kulturalnym, uważany jest za światową stolicę mody. Przepych w mieście przywraca o zawrót głowy. Jest tu mnóstwo muzeów, teatrów, ekskluzywnych butików i domów towarowych. Ujmujące wąskie brukowe uliczki, szerokie bulwary, kawiarenki wychodzące wprost na ulicę, muzyka która unosi się nad miastem nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. I wreszcie zabytki, z których słynie Paryż można je zwiedzać bez końca, lecz niewątpliwie najbardziej znana jest słynna wieża Eiffla, będąca symbolem paryskiej wystawy.

Cena zawiera

 • transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX,
 • 2 noclegi w hotelu**/*** w Paryżu lub okolicach (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),
 • 2 śniadania,
 • opiekę pilota,
 • realizację programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż,
 • składkę na TFG – 10 zł.

Cena nie zawiera

 • rejsu po Sekwanie, usługi lokalnych przewodników, przejazdu komunikacją miejską oraz opłaty miejskiej ok. 50 EUR/os.,
 • 2 obiadokolacji + 130 zł/os.,
 • dopłaty do pokoju 1 os. + 100 zł,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości imprezy (dla chętnych).

Uwaga!

Możliwość wykupienia w Paryżu tzw. „karty muzealnej” umożliwiającej wejście do większości atrakcji jakie oferuje Paryż, tj. Luwr, Pałac Invalidów, Panteon, Łuk Triumfalny – cena 48 EUR/os./2-dniowa karta oraz wjazdu na ostatni poziom Wieży Eiffla – cena 17 EUR/os.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

1dzień
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Niemcy, Francję.

2 dzień
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych, zwiedzanie miasta, m.in. Dzielnica Łacińska – spacer po Ogrodach Luksemburskich, Pałac, który aktualnie jest siedzibą Senatu Francji, Panteon, miejsce spoczynku Marii Skłodowskiej Currie, Sorbona, jeden z pierwszych uniwersytetów. Następnie piesze przejście na wyspę La Citę, najstarszą część stolicy Francji, zobaczymy Katedrę Notre Dame, Sainte-Chapelle, spacer najstarszym istniejący do tej pory paryskim mostem – Pont Neuf. Przejście w okolice Luwru  – zwiedzanie jednego z największych i najczęściej odwiedzanych muzeów sztuki na świecie, spacer po Ogrodach Tuilieres. Przejazd do hotelu na nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd w okolice Łuku Triumfalnego, spacer po Polach Elizejskich, Pałac  Invalidów z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffla, czas wolny. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Przejazd do jednego z największych centrów biznesowych Europy – dzielnicy La Defense. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Paryża, m.in. Fragonard – słynne muzeum perfum, Opera Garnier, Plac Vendome. Następnie spacer po Wzgórzu Montmartre – Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Teatr Moulin Rouge, Plac Pigalle, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy.

5 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera