+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00, sb. - 10:00 - 14:00

Pogorzelica-Mega Parki Rozrywki

Kolonie 7-14 lat, obóz młodzieżowy 14-18 lat

Pogorzelica

Miejscowość wczasowo – wypoczynkowa w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Rewalskim. Walory klimatyczne, krajobrazowe, turystyczne przyciągają rzesze turystów. Piękna szeroka plaża, wydmy porośnięte lasami, mikroklimat sprzyjający aktywnemu i zdrowemu wypoczynkowi.

Ośrodek Wypoczynkowy „Manta”

Usytuowany w pięknym lesie sosnowym ok. 400 metrów do morza, pokoje 3 i 4-osobowe  z balkonem i łazienką oraz telewizorem.
Ośrodek dysponuje: stołówką, kawiarnią, salą dyskotekową, świetlicą wyposażoną w sprzęt nagłaśniający i video, boiskiem do piłki nożnej i koszykówki, boiskiem do siatkówki, przenośnym zestawem do unihokeja oraz siatkówki plażowej, stołami do ping-ponga, placem zabaw z elementami parku linowego, basenem letnim, ścianą wspinaczkową. Teren ośrodka (2 ha) ogrodzony.

Wyżywienie

4 posiłki + suchy prowiant w dniu wyjazdu (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany).

Cena zawiera

• Zakwaterowanie,
• Wyżywienie,
• Realizację programu,
• Ubezpieczenie NNW,
• Opiekę kadry pedagogicznej,
• Opiekę medyczną,
• Ratownika,
• Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

• Dopłat za wyjazd z poszczególnych miast
• Wycieczek fakultatywnych
• Dopłat za wstępy euro

Uwagi praktyczne

W trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty.
Każdy uczestnik obowiązkowo powinien posiadać aktualną legitymację szkolną na przejazd PKP.

Program  dla wszystkich uczestników:
1. Wizyta w aquparku „Sandra” w Pogorzelicy z 10 basenami krytymi i odkrytymi, 6 zjeżdżalniami, 6 jacuzzi, z basenami termalnymi z wodospadem ciepłym i zimnym, z kładkami, fontannami, basenem pirackim, wodną dżunglą
2. Lasertag to laserowy paintball – gra wykorzystująca repliki broni palnej – amunicją nie są tu jednak plastikowe lub wypełnione farbą kulki, lecz promienie podczerwone, całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla młodzieży (brak urazów). Dodatkowymi zaletami jest dużo większy zasięg „strzału” niż zwykłego paintballa oraz jej programowalność. Czujniki trafi eń zlokalizowane są na głowie i na broni. Nauczymy się taktyki prowadzenia walki w terenie leśnym oraz mieszkalnym. Daje to nieskończone możliwości. Archertag – drużynowa gra, która polega na zastrzeleniu przeciwnika przy pomocy łuku i bezpiecznych strzał. Specjalne dmuchane przeszkody utrudniają to zadanie.
3. Kąpiele pod opieką ratownika w morzu i basenie
4. Zajęcia na ścianie wspinaczkowej oraz przejazd kolejką tyrolską
5. Piłka nożna; – nauka gry w zespole i doskonalenie poszczególnych elementów gry, wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Świata 2018 (turnus 1 i 2)
6. Warsztat piłki siatkowej plażowej – uczestnicy  zapoznanie się   z podstawowymi zasadami gry w piłkę siatkową
7. Piracka przygoda – zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu
8. Kosmiczna Ekspedycja – kosmiczne gry i zabawy, kosmiczna moda, kosmiczna dyskoteka
9. Zajęcia z umiejętności orientowania się w terenie
10. balonowa bitwa wodna
11. aquaolimpiada – zawody pływackie, wakacyjna Olimpiada sportowa, konkurs piosenki „Śpiewać każdy może”, festiwal Talentów , dyskoteki, zabawy integracyjne, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz z grą terenowe, gry, konkursy, zawody
PROGRAM WARIANT A
1. Wycieczka autokarowa „Krajobrazy Wyspy Wolin”: – zwiedzanie Fortu Gerharda pod opieką „podłego” pruskiego żołdaka, uczestnicy w atrakcyjny sposób poznają historie Muzeum w czasie marszruty po wnętrzach Fortu, przechodzą jednocześnie kilka prób, w końcu otrzymują nominację na stopień wojskowy. Następnie w Międzyzdrojach spacer Promenadą Gwiazd i zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych, później niesamowita podróż w czasie w cyfrowym Planetarium, będziemy podróżować po odległych galaktykach, odwiedzać planety układu słonecznego.
2. Wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim – udział w imprezie OPERACJA – INTEGRACJA KDS.  Uczestnicy podzieleni na zespoły 12-15-osobowe, wygrywa zespół który wykona najwięcej zadań, do nich należy np. pokonanie siatki o wysokości 10m, zniszczenie czołgu za pomocą lasera, rozpalenie ogniska za pomocą krzesiwa, przekazanie sygnału gdy agent zakłóca komunikację, udzielenie pierwszej pomocy medycznej, pokonanie zaminowanej pajęczyny, pokonanie magicznego labiryntu, zlokalizowanie i usuniecie z plaży groźnego ładunku, przy pomocy mapy i kompasu znalezienie zaszyfrowanych miejsc, zbudowanie tratwy i przeprawienie się na drugą stronę stawu, zdobycie grodu, jak najszybciej przebyć teren bagienny itp.  (szczegółowy opis na www Organizatora).

PROGRAM WARIANT B
1. Wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim – udział w imprezie OPERACJA – INTEGRACJA KDS.  Uczestnicy podzieleni na zespoły 12-15-osobowe, wygrywa zespół który wykona najwięcej zadań, do nich należy np. pokonanie siatki o wysokości 10m, zniszczenie czołgu za pomocą lasera, rozpalenie ogniska za pomocą krzesiwa, przekazanie sygnału gdy agent zakłóca komunikację, udzielenie pierwszej pomocy medycznej, pokonanie zaminowanej pajęczyny, pokonanie magicznego labiryntu, zlokalizowanie i usuniecie z plaży groźnego ładunku, przy pomocy mapy i kompasu znalezienie zaszyfrowanych miejsc, zbudowanie tratwy i przeprawienie się na drugą stronę stawu, zdobycie grodu, jak najszybciej przebyć teren bagienny itp.  (szczegółowy opis na www Organizatora)
2. Wizyta w TROPICAL  ISLANDS – w bardzo atrakcyjnym i największym tropikalnym parku rozrywki i wypoczynku w Europie (m.in. pobyt w krainie tropików z plażą, lasem tropikalnym, wioską tropikalną, klubem Tropino, z basenami, zjeżdżalnią wodną, Morzem Południowym, Laguną Bali, mini-golfem), – szczegóły na www.tropical-islands.de) – 35EURO.

1. Fascynująca zabawa w Parku Rozrywki Heide Park www.heide-park.pl wycieczka do Niemiec – (Niemcy – Soltau k. Hamburga), uznanego za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki o olbrzymiej powierzchni z niezliczonymi atrakcjami, zapierającymi dech jazdami. W ciągu ok.7-godzinnego pobytu uczestników czekają liczne atrakcje m.in. szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie, tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, tresura aligatorów, karuzele obrotowo – młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe, huśtawki. Wyjazd jest planowany ok. godz. 1.00 w nocy, pobyt w Parku w godz. 10.00-17.00, powrót ok. 2.00 w nocy dnia następnego Cena:  200 zł  + ok. 30 euro (bilet upoważnia do wielokrotnego korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku).
2. Dla tych którzy nie wybrali wariantu C dodatkowo możliwość udziału w jednodniowej wycieczce autokarowej  do  Tropical Islands k. Berlina  Cena: 180 zł + ok.  32 euro na wstęp.
3. LEGOLAND- Park Rozrywki  zbudowany z KLOCKÓW LEGO., dziewięć  krain tematycznych m.in Adventure Land, Lego City , Knights Kingtom. Oceanarium, kino 4 D, świat robotów Bionicle z symulatorami ruchu oraz Star Wars – kraina dla wielbicieli sagi Gwiezdnych Wojen, gdzie bohaterowie poruszają się i odgrywają filmowe scenki!  (pobyt na miejscu ok. 8 godzin), cena 250 zł + ok. 45 euro
4. Wizyta Parku Linowym w Pogorzelicy  pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, cena 30 zł
5. Wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim – udział w imprezie „Militarna Przygoda” m cena 70 zl/os.
Wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce. Prowadzone metodą musztry bojowej i dobrej zabawy : malowanie kamuflażu na twarzy, przebieranie się w mundury oraz:
– manewry wojskowe – sprawnościowy wojskowy tor przeszkód OSF – ,,małpi gaj”,
– strzelnica – strzelanie sytuacyjne z karabinków paintballowych lub ASG
– techniki linowe – ścianka wspinaczkowa, techniki alpinistyczne.
– wojskowe transportery rozpoznawcze BRDM-2
– żyroskop – test na trenażerze dla pilotów i skoczków wojskowych
– poszukiwanie skarbów, min przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu
– pobyt we wczesnośredniowiecznej osadzie PIASTÓW – ,,historia na żywo”. Odbędą się zawody i pojedynki obozowiczów z wykorzystaniem specjalnie dla nich przygotowanej broni
– zwiedzanie ,,ZAŚCIANKA” – skansen w stylu sali rycerskiej.
– strzelanie z armaty – bombarda krzyżacka
– nauka walki indywidualnej oraz w szykach bojowych z użyciem miecza, topora i włóczni.
– bieg w średniowiecznych nartach
– jazda na koniu lub kucyku
– dyby, klatka
– rzut toporem i oszczepem
– walka na kopie
Przebierania się w zbroje i pancerze, omówienie historii oraz zasad postępowania Słowian i Wikingów.
Po zajęciach przekazujemy płytkę ze zdjęciami i filmikami.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Obóz młodzieżowy

O.W. Bałtycki Relaks
 Śniadanie, obiad, kolacja
Pociąg

1 miesięcy
1 miesięcy

Obóz młodzieżowy

Dom kolonijny Franek
 Śniadanie, obiad, kolacja
Pociąg

10 nocy
10 nocy

Obóz młodzieżowy

Ośrodek wypoczynkowy Halny
 Śniadanie, obiad, kolacja
Pociąg

11 nocy
11 nocy

Obóz młodzieżowy

Willa Danusia
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar

11 nocy
11 nocy

Obóz młodzieżowy

Ośrodek Wypoczynkowy “Darz Bór”
 Śniadanie, obiad, kolacja
Autokar / Pociąg

11 nocy
11 nocy

Obóz młodzieżowy

Ośrodek Wypoczynkowy “Darz Bór”
 Śniadanie, obiad, kolacja
Pociąg

14 nocy
14 nocy