+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00, sb. - 10:00 - 14:00

Studenckie wczasy

Masz już 18 lat?
Nie chcesz jechać na obóz z kadrą?
Chcesz z przyjaciółmi spędzić wakacje ?

Wczasy Studenckie to idealne rozwiązanie dla ciebie…

Dla grup (powyżej 10 os. ) dodatkowa zniżka -50 zł/os.

ATUTY

 • hotel w centrum kurortu
 • blisko najlepszych dyskotek
 • bezpłatne Wi-Fi w całycm hotelu

Hotel Tia Maria***

Hotel położony jest w centrum Słonecznego Brzegu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary i dyskoteki. Jest to idealna lokalizacja dla osób lubiących nocne życie i dobrą zabawę.  Do lotniska w Burgas jest ok. 35 km. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 – osobowych. Każdy pokój posiada balkon, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic), klimatyzację, Wi-Fi w cenie i telewizję satelitarną. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, basen, bar, taras na świeżym powietrzu, sala TV, parking dla gości hotelowych, kantor wymiany walut. Plaża długa, szeroka i piaszczysta plaża znajduje się ok. 400 m od hotelu z łagodnym zejściem do morza i złocistym piaskiem. Leżaki i parasole dodatkowo płatne (leżak ok. 10 BGN/dzień, parasol ok. 10 BGN/dzień).

Wyżywienie

Chcesz mieć wszystko w hotelu?

All Inclusive

 • śniadanie, lunch, kolacja, przekąski w ciągu dnia
 •  10:00 – 22:00  (bułgarski alkohol, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata) – dostępne w barze hotelowym.

Wolisz imprezować na mieście?

HB – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Cena zawiera

 • 7 noclegów w Hotelu Tia Maria***,
 • wyżywienie według wybranej opcji,
 • przelot samolotem według wybranej opcji,
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko,
 • opłatę lotniskową,
 • bagaż 20 kg + 5 kg podręczny,​
 • opiekę rezydenta,
 • opłatę klimatyczno – administracyjną,
 • ubezpieczenie KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (obejmuje choroby przewlekłe),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 15 zł/os.,
 • podatek VAT.

Cena nie zawiera

 • wycieczek fakultatywnych,

Dodatkowo płatne (Dla chętnych)

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 4,3 % ceny imprezy.

UWAGA

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty,
 • zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Słoneczny Brzeg

To największe i najbardziej rozrywkowe miejsce w tej części Europy. Nie bez powodu Słoneczny Brzeg nazywany jest Las Vegas Wschodu. Jest synonimem kosmopolitycznej zabawy i wakacyjnego szaleństwa bez granic. Kasyna, dyskoteki, bary i sklepy dosłownie pękają w szwach. Wieczorami po kurorcie przelewają się tłumy imprezowiczów, którzy do wieczora pracują na plażach nad swoimi opaleniznami. Jest to idealne miejsce dla szukających rozrywki i słońca młodych ludzi.

STAMBUŁ 1-DNIOWY

„Tam, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem”. Jednodniowa wycieczka do dawnego Konstantynopola to doskonała okazja do posmakowania odrobiny Orientu. W programie zwiedzanie Błękitnego Meczetu, Hipodromu, podejście pod Hagię Sophię, Pałac Top Kapi. Przejazd panoramiczny autokarem przez Most Bosforski na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta, gdzie podziwiać będziemy wspaniałą panoramę Stambułu. Ponadto przewidziane jest zwiedzanie fabryki skóry z możliwością zakupu wyrobów skórzanych. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję skosztować tradycyjnej tureckiej kuchni, a także zrobić zakupy na Wielkim Bazarze. Dla chętnych dodatkowo płatny rejs po Bosforze. Cena ok. 65 EUR + wiza turecka zakupiona indywidualnie przez Internet 15 EUR.

STAMBUŁ 2-DNIOWY

Dwudniowa wycieczka do Istambułu to doskonała wyprawa dla tych, którzy chcą zobaczyć magiczne miasto, z piękną historią, zachwycającą architekturą i niezliczoną ilością meczetów. W programie zwiedzanie m.in.: Błękitny Meczet, Hipodrom, Hagia Sophia, czyli dawny kościół Mądrości Bożej (zwiedzanie wnętrza dodatkowo płatne), pałac sułtanów Top Kapi. Ponadto przejazd autokarem na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta oraz zwiedzanie fabryki skóry. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję skosztować tradycyjnej tureckiej kuchni, a także zrobić zakupy na Wielkim Bazarze. Zakwaterowanie w samym centrum historycznej części miasta pozwoli nam na łatwe przemieszczanie się do interesujących nas miejsc. Cena ok. 85 EUR + wiza turecka zakupiona indywidualnie przez Internet 15 EUR.

SOZOPOL – POMORIE – ROPOTAMO – BURGAS

Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania klasztoru Św. Jerzego w Pomorie, gdzie po dzień dzisiejszy mieszkają mnisi zajmujący się m.in. lokalnym wyrobem rakiji, którą można podczas wyjazdu u nich nabyć. Następnie udamy się do parku krajobrazowego rzeki Ropotamo, gdzie podczas relaksującego rejsu „bułgarską Amazonką” będziemy mieli okazję podziwiać ptactwo wodne oraz żółwie znajdujące się w okolicznym rezerwacie. Zobaczymy również Sozopol, jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. Podczas spaceru z przewodnikiem będziemy mieli okazję podziwiać pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich. Po obiedzie przewidziany jest czas wolny na zakup pamiątek, dżemu figowego lub charakterystycznych dla tego regionu wyrobów różanych. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Burgas, typowej metropolii miejskiej, na krótki shopping. Cena ok. 30 EUR (w cenie obiad)

BŁOTO I SOLANKI – NATURALNE SPA I KĄPIELE LECZNICZE

To jest coś czego każdy, a zwłaszcza panie, spróbować w Bułgarii powinien. Zabieramy Państwa w okolice miasta Burgas gdzie znajdują się ogromne i płytkie zbiorniki z bogatą w minerały glebą (chlorek sodu, magnez, wapń, siarka, jod i inne) do których dopuszczana jest woda morska. Tworzy to specyficzne kąpieliska nazwane lokalnie „ługami”. Woda parując pozostawia w błocie sól, a ta z kolei, po połączeniu się z glebą daje cudowny, mocny eliksir dla naszej skóry, kości i ciała. Zbawienną podobno moc mają również kąpiele w basenach błotnych. Natarcie się czarnym błotem przynosi wiele korzyści naszemu organizmowi i jest niczym innym jak naturalną kuracją sanatoryjną, czy jak kto woli zabiegiem SPA.
DLA ZDROWIA:

 • zmniejsza obrzęki i łagodzi ból,
 • ma działanie bakteriobójcze,
 • leczy przewlekłe zapalenia stawów, ścięgien i mięśni,
 • działa leczniczo po zwichnięciach i złamaniach,
 • łagodzi schorzenia kręgosłupa,
  DLA CIAŁA:
 • doskonały i naturalny peeling,
 • skóra pozostaje miękka i gładka jak aksamit,
 • relaks i odprężenie.
  Cena ok. 15 EUR, napój w cenie (pakiet: 3 wyjazdy 30 euro)

WARNA Z DELFINARIUM

Warna to drugie co do wielkości miasto Bułgarii, zwane jest letnią stolicą. Największy w kraju port, starówka, park nadmorski, delfinarium, centra handlowe. Program wycieczki obejmuje m. in. pokazy popisów delfinów – jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkać można również w północnych wodach Morza Czarnego. Zobaczymy również Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, drugą co do wielkości świątynię w całej Bułgarii i najbardziej charakterystyczny zabytek miasta. Ponadto w programie zwiedzanie oddalonego o 15 km od Warny monastyru Aładża – zespołu średniowiecznych cel klasztornych i cerkwi wykutych w skałach.
W trakcie zwiedzania czas wolny i obiad. Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie)

WIECZÓR BUŁGARSKI

Ciekawym sposobem na poznanie bułgarskiej tradycji i kultury może być między innymi udział
w wieczorze bułgarskim. Na wzgórzach Starej Płaniny, w urządzonej w stylu ludowym restauracji odbędzie się nasz regionalny wieczór. Przywitani zostaniemy chlebem i solą oraz kieliszkiem rakiji. Będziemy uczestnikami bogatego programu folklorystycznego, między innymi pokazu śpiewu i tańców. Występy zakończy wspólny z turystami korowód bałkańskiego tańca horo. Gwoździem programu będą nestinaria, czyli pokaz tańca gołymi stopami na rozżarzonych węglach. Podczas wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość ulepienia własnoręcznie glinianych naczyń oraz przymierzenia tradycyjnych bułgarskich strojów ludowych. W cenie imprezy jest wino z beczek bez ograniczeń oraz napoje bezalkoholowe. Serwowane będą potrawy kuchni bułgarskiej. Bułgarski wieczór to: świetna zabawa, pyszne jedzenie, tradycyjne trunki i niezapomniane wspomnienia!! Cena ok. 25 EUR

NESEBYR PANORAMA/ + ew. rejs statkiem

Wycieczka z przewodnikiem do miasta – muzeum, położonego na wybrzeżu Morza Czarnego w prowincji Burgas. Często nazywanego perłą Bułgarskiej Riwiery lub Dubrownikiem Bułgarii. Ze względu na swoją wyjątkową wartość historyczną, w 1983 roku Nesebyr został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Miasto zachwyca mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki czy też domy z okresu Odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce w którym czuć ducha historii, które oczaruje romantycznością. W trakcie spaceru z przewodnikiem wizyta w lokalnej winiarni oraz degustacja bułgarskich win. Cena ok. 15 EUR Wycieczka w opcji zwiedzanie Nesebyru + godzinny rejs statkiem wokół półwyspu i zatoki Słonecznego Brzegu – Cena ok. 25 EUR

BAŁCZIK I KALIAKRA

Bałczik to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego. Strome
i wąskie uliczki, wszechobecna winorośl zdobiąca większość budynków i podwórzy nadają mu niepowtarzalny urok. W Bałcziku zwiedzimy letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku oraz ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Będziemy uczestniczyć w degustacji markowych win bułgarskich. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra, gdzie niemal pionowe skały, sięgające 70 metrów nad poziomem morza urzekną nas swoją monumentalnością. Najbardziej na wschód wysunięte miejsce w Bułgarii stworzone na styku morza, ziemi i powietrza z pewnością zachwyci każdego turystę. Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie)

JEEP SAFARI

Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego gór Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Odwiedzimy typową bułgarską wioskę z zachowaną starą szkołą i autentycznym domem strandżańskim zbudowanym 300 lat temu. Zażyjemy również orzeźwiającej kąpieli w malowniczym wodospadzie nad rzeką Weleka. Na koniec wycieczki posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i będziemy uczestnikami pokazu folklorystycznego. Cena ok. 40 EUR (obiad w cenie)

TATTOO BOAT

Sun &Fun CruiseKapitalna impreza na statku dla całych rodzin. Podczas rejsu oprócz animacji dla dzieci (pokaz piracki i magiczny) będziemy mogli uczestniczyć w wielu grach i zabawach, skosztować bułgarskich potraw, popływać w morzu oraz opalać się na pokładzie statku. Serwowane będą non-stop napoje bezalkoholowe oraz dla dorosłych piwo i sangria. Cena ok. 35 EUR/osoba dorosła, ok. 25 EUR/dziecko

AQUAPARK NESEBYR

Wspaniała zabawa w największym Aquaparku na Bałkanach – zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzy i wspaniałe muzyczno-taneczne animacje. Nowa atrakcja surfing basen !!!
Bilet wstępu zawiera: przejazd busem tam i z powrotem, wszystkie atrakcje wodne, przebieralnie, prysznice, kółka dmuchane, leżaki, parasole. Cena za bilet całodniowy ok. 42 lv/os dorosła, ok. 21 lv/dziecko do 130 cm wzrostu oraz seniorzy 60+. Cena za bilet półdniowy 32 lv/osoba dorosła, 16 lv/dziecko do 130 cm wzrostu oraz seniorzy 60+ dzieci poniżej 90 cm wzrostu – wstęp darmowy. (ceny z 2017 roku)

JACHT PIKNIK

Półdniowy rejs jachtem/statkiem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, kąpiel z nurkowaniem, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami. Jednym zdaniem: dzień błogiego lenistwa na morzu, który umili dobra muzyka i animacje  Na nasz rejs wypłyniemy po śniadaniu z portu w Nesebyrze, a w godzinach popołudniowych wrócimy do hotelu. Podczas obiadu serwowana będzie ryba z rusztu, sałatka, oraz napoje bezalkoholowe i piwo. Cena ok. 35 euro osoba dorosła/ obiad w cenie.

Podane ceny z 2018 roku. Aktualne ceny u rezydenta!

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Hotel Alexandra

Bułgaria Sveti Vlas

 Śniadania

Samolot

9 nocy
9 nocy

Hotel Kavkaz

Bułgaria Słoneczny Brzeg

 All Inclusive

Samolot

7 nocy
7 nocy

Hotel Tia Maria

Bułgaria Słoneczny Brzeg

 Śniadania i obiadokolacje

Samolot

9 nocy
9 nocy

Hotel Diamond

Bułgaria Słoneczny Brzeg

 All Inclusive

Autokar

9 nocy
9 nocy

Hotel Yavor Palace

Bułgaria Słoneczny Brzeg

 All Inclusive

Autokar

9 nocy
9 nocy

Hotel Riva

Samolot
Wyżywienie

7 nocy
7 nocy