+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Sylwester Berlin + Poczdam z noclegiem w Hotelu Ibis Budget

Sylwester w Berlinie

Berlin to metropolia kultury i nowych trendów, przyciągająca gości z całego świata. Niepowtarzalną atmosferę tego miasta, która fascynuje na równi ludzi młodych i starszych tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne, zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym. Pełno jest tutaj najwymyślniejszych klubów, barów i dyskotek. Czarującą atmosferę Poczdamu, leżącego vis-a-vis Berlina, najlepiej poznać podczas zwiedzania, zaliczanych do UNESCO, przepięknych pałaców rezydencji Sanssouci.

Zakwaterowanie

Hotel Ibis Budget **

nowoczesny hotel położony na przedmieściach Berlina, posiada pokoje z łazienką, wyposażone w stolik oraz TV.

UWAGA! W pokoju 3 osobowym mogą być zakwaterowane wyłącznie 2 osoby dorosłe wraz z dzieckiem do 12 lat (nie ma możliwości zakwaterowania 3 osób dorosłych).

Strona www obiektu – Hotel Ibis Budget Berlin Genshagen www.accorhotels.com/pl/hotel-2677-ibis-budget-berlin-genshagen/index.shtml

Oferta dla singli

Istnieje możliwość zakwaterowania

  • w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

Cena zawiera

  • 2 noclegi w Hotelu Ibis Budget**
  • 2 śniadania
  • Powitanie Nowego Roku przy Bramie Branderburskiej – we własnym zakresie
  • Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)
  • Przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)
  • Opieka pilota

Cena nie zawiera

Dopłata obowiązkowa

15 EUR/os. płatna u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłaty lokalne i administracyjne)

Dopłaty fakultatywne

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) – ok. 60 EUR/os.

 

Organizator:

INDEX – Biuro Podróży
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Tak się bawimy!

Nowy Rok witamy przy Bramie Brandenburskiej, gdzie odbywa się jedna z największych w Europie imprez sylwestrowych na świeżym powietrzu. Tak jak w latach ubiegłych od Bramy Brandenburskiej do słynnej Siegessaule (Statua Zwycięstwa) odbywać się będą liczne koncerty, występy znanych artystów i DJ-ów, a o północy pokazy sztucznych ogni.

0/1 Dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie rozpoczniemy od Berlina Wschodniego. Zobaczymy dzielnicę rządową z parlamentem niemieckim- Reichstagiem oraz najpiękniejszy plac miasta – Gendarmenmarkt. Proponujemy zwiedzanie traktu spacerowego Unter den Linden z budynkiem Uniwersytetu Humboldta i Opery Berlińskiej oraz Neue Wache oraz katolicką katedrę św. Jadwigi. Odwiedzimy najstarszą część miasta – Nikolaiviertel, a także Alexanderplatz, jeden z największych w Berlinie, który lata świetności przeżywał w latach 20-tych XX wieku. Pod koniec dnia proponujemy zwiedzanie katedry berlińskiej – protestanckiego kościoła z przełomu XIX i XX wieku. Na Wyspie Muzeów zwiedzimy Muzeum Pergamonu (skrzydło południowe z Bramą Targową z Miletu z Bramą Isztar i Muzeum sztuki Islamskiej. Skrzydło północne jest zamknięte do 2023 roku). Nocleg.

2 Dzień

Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Tego dnia odwiedzimy Berlin Zachodni. Przejazd ulicą Ku’damm nazywaną berlińskimi Polami Elizejskimi z KaDeWe- słynnym domem towarowym. Zobaczymy Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, który przypomina o skutkach wojny z nietypowo zachowaną wieżą. Kolejnym punktem programu będzie rejs po Szprewie. Następnie udamy się na Potsdamer Platz gdzie dla chętnych będzie możliwość podziwiania Panoramy miasta z Panorama Punkt-tarasu widokowego na który wjeżdża najszybsza w Europie winda. Na zakończenie dnia odwiedzimy miejsca związane z najnowszą historią Berlina – z Murem Berlińskim. Zobaczymy Checkpoint Charlie- najsłynniejsze przejście graniczne oraz East Side Gallery – jeden z niewielu zachowanych kawałków wewnętrznego odcinka Muru Berlińskiego. Nocleg.

3 Dzień

Po śniadaniu przejazd do Poczdamu. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru po mieście, podczas którego zobaczymy Bramę Brandenburską i pełne uroku uliczki. Przejedziemy do pałacu Fryderyka II – Sansoucci, wpisanego na Listę UNESCO. Zobaczymy również Cecilienhof, gdzie podpisana została konferencja pokojowa kończąca II wojnę światową. Czas wolny. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

4 Dzień

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Praga

Praga, piękna za dnia, olśniewająca nocą, uwodzi niesamowitym zbiorowiskiem
2 noce
2 noce

Wilno- Kowno - Troki

Wilno to stolica Litwy, posiada prawdopodobnie najbardziej imponującą starówk
2 noce
2 noce

Budapeszt

Budapeszt stolica Węgier, położona w północnej części kraju nad Dunajem.
2 noce
2 noce

Jarmark Bożonarodze

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W BUDAPESZCIE:Budapeszt w okresie przedświątecznym
1 noc
1 noc

Jarmark Bożonarodze

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W PRADZE:Miasto przed Świętami Bożego Narodzenia
1 noc
1 noc

Sylwester w Tartach

Sylwester w Tatrach-Murzasichle to turystyczna miejscowość położona ok. 8
5 nocy
5 nocy

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera