+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Trzy Stolice

Miejscowość

Stolica to duma i prestiż każdego państwa. Bez względu na majętność kraju każda stolica ma coś wyjątkowego do zaoferowania, od bogatych metropolii pełnych przepychu i luksusu do bardziej tradycyjnych stylów. Niewątpliwie są piękne i najważniejsze, to tu znajdują się największe centra biznesowe, handlowe, zabytkowe i najważniejsze urzędy z siedzibami głów Państwa. Stolica to serce każdego kraju. My wybraliśmy trzy z nich, każda niezwykła i ponadczasowa, dumnie reprezentująca swoją tradycję i historię.

 

Cena zawiera

 • transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX,
 • 2 noclegi w hotelach*** w tym 1 w Bratysławie, 1 w Budapeszcie (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),
 • 2 śniadania w formie bufetu,
 • opiekę pilota,
 • realizację programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż,
 • składkę na TFG – 10 zł.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu oraz usługi lokalnych przewodników ok. 200 HUF/os. (Węgry) i 15 EUR/os. (Austria),
 • 2 obiadokolacji + 100 zł/os.,
 • dopłaty do pokoju 1 os. + 100  zł/os.,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości imprezy (dla chętnych).

Uwaga!

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

1 Dzień
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Bratysławy, zwiedzanie miasta, m.in. Wzgórze Zamkowe – piękna panorama stolicy oraz Dunaju, Most Słowackiego Powstania Narodowego z charakterystycznym „spodkiem”. Następnie spacer po Starym Mieście – Katedra św. Marcina, Ratusz, Pałac Prymasowski, Brama Michalska, Stary Most, Teatr Narodowy, czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

2 Dzień
Śniadanie. Przejazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta, m.in. Plac Bohaterów z pomnikiem Millenium, Zamek Vajdahunyad – „bajkowa budowla” położona wśród drzew, Pomnik Anonymusa, Park Miejski. Następnie przejazd autokarem reprezentacyjną aleją Budapesztu – Andrassyego. Przejście pod Bazylikę św. Stefana – zwiedzanie wnętrza, spacer ulicą Vaci, Parlament. Przejazd na Wzgórze Zamkowe – fontanna króla Macieja, kościół Macieja, Baszta Rybacka, stare kamieniczki Budy, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski. Przejazd do hotelu na nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta, m.in. objazd autokarem reprezentacyjną aleją Ring – Opera Wiedeńska, Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Kościół Wotywny, Muzeum Sztuki Użytkowej oraz Park Miejski ze słynnym “złotym Straussem”.  Przejazd w okolice Domu Hundertwassera – “bajkowa budowla”, na dachu którego rosną dziesiątki drzew i krzewów.  Następnie spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę – Albertina, Hofburg, Kohlmarkt, Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd  do Polski w godzinach nocnych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera