+48 41 344 40 10
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Wiedeń – Bratysława

Miejscowość

Bratysława jest dumną stolicą Słowacji. Stanowi centrum życia kraju. Bratysława to wyjątkowe miejsce, które swoim klimatem, pięknymi zabytkami, niecodzienną architekturą przyciąga coraz więcej turystów.
Wiedeń, stolica Austrii, to jedno z najpiękniejszych miast świata. Znana i podziwiana nie tylko z powodu architektury sięgającej wszystkich epok historycznych, ale przede wszystkim za swą wybitną spuściznę muzyczną. Przez wieki Wiedeń wychowywał artystów słynnych na cały świat. Możemy tu podziwiać liczne opery, operetki, teatr oraz wystawy. Warto zatrzymać się w jednej z wiedeńskich kawiarenek, bądź zajrzeć do restauracji, żeby spróbować tej jakże wybornej kuchni.

 

Cena zawiera

 • transport klimatyzowanym autokarem klasy LUX,
 • 2 noclegi w hotelu**/*** w Wiedniu lub okolicach (pokoje 2, 3 os. z łazienkami),
 • 2 śniadania w formie bufetu,
 • opiekę pilota,
 • realizację programu,
 • ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż,
 • składkę na TFG – 10 zł.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu oraz usługi lokalnych przewodników ok. 40 EUR/os.,
 • 2 obiadokolacji + 100 zł/os.,
 • dopłaty do pokoju 1 os. + 100  zł/os.,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3% wartości imprezy (dla chętnych).

Uwaga!

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji, których nie możemy przewidzieć.

1 Dzień
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Bratysławy, zwiedzanie miasta, m.in. Wzgórze Zamkowe – piękna panorama stolicy oraz Dunaju, Most Słowackiego Powstania Narodowego z charakterystycznym „spodkiem”. Następnie spacer po Starym Mieście – Katedra św. Marcina, Ratusz, Pałac Prymasowski, Brama Michalska, Stary Most, Teatr Narodowy, czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

2 Dzień
Śniadanie. Przejazd do centrum Wiednia, zwiedzanie miasta, m.in. objazd autokarem reprezentacyjną aleją Ring – Opera Wiedeńska, Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Historii Natury, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Kościół Wotywny, Muzeum Sztuki Użytkowej oraz Park Miejski ze słynnym “złotym Straussem”.  Przejazd w okolice Domu Hundertwassera – “bajkowa budowla”, na dachu którego rosną dziesiątki drzew i krzewów. Następnie spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę – Albertina, Hofburg, zwiedzanie Muzeum Sisi, apartamentów oraz srebrnej kolekcji, Kohlmarkt, Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana. Wjazd na Wzgórze Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń, piękna panorama miasta. Powrót do hotelu na nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Austrii, m.in. przejście trasą Grand Tour po Pałacu Schonbrunn, spacer po parku, w którym znajduje się Palmiarnia, Glorietta oraz Fontanna Neptuna. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Władysławowo

Władysławowo to jedno z najatrakcyjnie
za osobę

Bułgaria Słoneczny

Słoneczny Brzeg to największy i najpop
za osobę

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to miejscowość wypoc
za osobę

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera