+48 41 344 40 10, 41 346 29 03
pn. - pt. 09:00 - 17:00

Zimowisko/obóz narciarsko snowboardowy Łomnica – Zdrój koło Piwnicznej 11-18 lat

Opis krótki

ZIMOWISKO NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE 11-14 LAT, OBÓZ NARCIARSKO- SNOWBOARDOWY 15-18 LAT
Łomnica-Zdrój to górska, turystyczno-uzdrowiskowa miejscowość w Beskidzie Sądeckim. Dzięki licznym źródłom mineralnym, doskonałemu mikroklimatowi, Łomnica jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania tych ciekawych i pięknych terenów. Malownicze krajobrazy z roku na rok przyciągają coraz więcej zwolenników sportów zimowych na doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Wierchomli oraz Jaworzyny Krynickiej.

Program

  • zajęcia teoretyczne;
  • gólne zasady zachowania na trasach narciarskich – „bezpieczny stok”;
  • doskonalenie jazdy na nartach – zajęcia 6 razy w turnusie (3x Wierchomla, 3x Jaworzyna Krynicka);
  • kolacja grillowa;
  • zajęcia integracyjne;
  • dyskoteka na terenie ośrodka.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Potokiem” znajduje się w pobliżu popularnych stacji narciarskich. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami lub z łazienkami na korytarzu. Ponadto w ośrodku znajduje się stołówka, świetlica, kawiarnia z kominkiem i wiata grillowa.

Świadczenia

WYŻYWIENIE: trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się i kończą obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi, Warszawy i Wrocławia.

TRANSPORT: autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Łomnicy-Zdrój. Z Łodzi, Warszawy i Wrocławia bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Łomnicy- Zdrój. Inne miejscowości za dopłatą.

Uwagi praktyczne

INFORMACJE NARCIARSKIE: Ośrodek narciarski „Dwie Doliny” w Wierchomli to kompleks składający się z 2 kolei linowych 4-os. oraz 7 wyciągów orczykowych objętych wspólnym systemem kasowym. Do dyspozycji 12 tras zjazdowych, które wytyczone są tak, aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści o różnym stopniu umiejętności jazdy. Koszt obowiązkowego karnetu 3-dniowego to 195 zł (do 12 roku życia), 220 zł (od 13 roku życia). Kaucja zwrotna za kartę 15 zł. Karnety płatne na miejscu u wychowawcy.

Na stokach „Jaworzyny Krynickiej” wytyczonych jest 7 tras zjazdowych o łącznej długości niemal 10 km. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów stacja oddaje 6-os. kolej gondolową, dwie 4-os. koleje krzesełkowe oraz siedem wyciągów orczykowych. Trasy narciarskie mają zróżnicowany stopień trudności i są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „fisowska jedynka” – najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km., podzielona na dwie części – górną (dla początkujących narciarzy) i dolną  (trasę gigantową). Na Jaworzynie znajduje się również najdłuższy i największy w Polsce snowpark o różnym stopniu trudności. Koszt obowiązkowego karnetu 3-dniowego to 235 zł (do 15 roku życia), 295 zł (od 16 roku życia). Kaucja zwrotna za kartę 15 zł. Karnety płatne na miejscu u wychowawcy.

Karnety płatne na miejscu u wychowawcy.

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w cenie między 35 zł a 50 zł (zależne od rodzaju sprzętu) za dobę oraz kasku ochronnego w cenie ok. 15 zł za dobę.

Uwaga. Podane kwoty karnetów są cenami z sezonu 2018. Szczegółowe informacje dostępne na www.wierchomla.com.pl, www.jaworzynakrynicka.pl.

Cena zawiera

zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Wrocławia (zależne od terminu ferii), program, dowóz na stoki „Dwie Doliny” w Muszynie-Wierchomli oraz „Jaworzynę Krynicką”, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.

Cena nie zawiera

karnetu na wyciągi, ubezpieczenia OC i wypożyczenia sprzętu.

Zobacz także oferty w

Zobacz nasze najbardziej atrakcyjne oferty last minute.

Zimowy Obóz Przygod

PAKIET DLA AKTYWNYCH (cena za pakiet 100 zł/os.) WYPRAWA 4×4 – wypra
6 nocy
6 nocy

Kolonia Szklarska Po

ATRAKCYJNE  IMPREZY  FAKULTATYWNE:   wycieczka do Karpacza, korz
11 nocy
11 nocy

Szkółka narciarsko

SZKÓŁKA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA 7-16 LAT KARNET W CENIE !!!! Zwardoń – miej
7 nocy
7 nocy

Obóz narciarsko- sn

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY 12-19 LAT Kaprun i Zell am See to malowniczo usy
7 nocy
7 nocy

Obóz młodzieżowy

 Hotel Camelot  Autokar  
9 nocy
9 nocy

Zimowisko Burzenin

Quady (10 min) – przejażdżka na specjalnym torze przygotowanym na tereni
6 nocy
6 nocy

Nie przegap najlepszych ofert

Zapisz się do naszego Newslettera